Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Kickboxing MONIKA KONIECZNA zdobyła brązowy medal w debiucie full contact .
IMG_0043

Kickboxing MONIKA KONIECZNA zdobyła brązowy medal w debiucie full contact .

W Kaliszu 06-07.04.2018r odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Seniorów i Juniorów Młodszych w formule Full-contact. Turniej w Kaliszu rozgrywany był pod honorowym patronatem prezydenta miasta Kalisza Grzegorza Sapińskiego. Współorganizotorami byli Polski Związek Kickboxingu oraz klub Ziętek Team. Na starcie zameldowało się 126 zawodników z 42 klubów.

            W zawodach nie zabrakło debiutującej w formule full-kontakt świeżo upieczonej Vice Mistrzyni Polski juniorek młodszych w K -1 Moniki Koniecznej w kat. 60 kg, z  Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Mechanik” Włodawa. Monika niestety miała pecha w losowaniu, ale mimo to udało się zwyciężyć   z silną zawodniczką z Łukowa, cała walka stała na równym poziomie a zadecydowała 3 runda. W półfinale Monice przyszło się mierzyć z późniejszą Mistrzynią Polski  kadrowiczka kickboxingu mającą duże doświadczenie w boksie, najstarszą zawodniczką turnieju juniorek młodszych Natalią Dulian. Zawodniczka z Włodawy nie „sprzedała” tanio skóry a walka trzymała do końca w napięciu, w końcówce trzeciej rundy jednak Dulian odskoczyła na kartach punktowych i to ona znalazła się w finale, w którym zwyciężyła ponownie zostając Mistrzynią Polski.   W efekcie Monika Konieczna zdobyła brązowy medal i może zaliczyć występ do udanych, po raz kolejny z Mistrzostw Polski w ringu wraca z medalem. W tym roku odbędą się Mistrzostwa Świata we Włoszech więc duże prawdopodobieństwo, że zawodniczka z Włodawy na nie pojedzie, ponieważ już została powołana do Kadry Narodowej K-1. 

            Trener młodej utalentowanej zawodniczki Sylwester Protas :  „Występy Moniki w ringu w Mistrzostwach Polski pokazały, że mamy szanse bardzo wysoko zajść i że długa ku temu jeszcze droga, cieszy fakt, że z walki na walkę poprawiamy błędy i jest coraz lepiej, zwycięskie walki w debiutach  cieszą ”. 

             Występ w mistrzostwach był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Włodawa, Starostwa Powiatowego we Włodawie oraz sponsorom Panu Wiesławowi Blicharskiemu właścicielowi firmy F.H.U HANDBUD mieszczącej się we Włodawie oraz Pani i Panu Marii i Ryszardowi Drob z Urszulina HOTEL DROB. 

IMG_0030 IMG_0043 IMG_0047

About TV Włodawa

44 odwiedzających teraz
5 gości, 39 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 60 o godz. 01:03 pm UTC
Ten miesiąc: 132 o godz. 03-14-2019 05:06 pm UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC