Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / Ani z tarczą, ani na tarczy … Vice Mistrzyni Polski K – 1 POKONANA !!!
IMG_0636

Ani z tarczą, ani na tarczy … Vice Mistrzyni Polski K – 1 POKONANA !!!

W dniach 5 – 7 odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formie low – kick, można zadawać ciosy od pasa w górę oraz kopać w uda. W kat. juniorek młodszych Monika Konieczna w pierwszej walce trafiła na Vice Mistrzynie Świata w Muay Thay ( można zadawać ciosy nogami, kolanami, łokciami, itd.) Najwyższa forma kickboxingu. Zdobywczynie Pucharu Europy Muay Thay, Pucharu Świata K-1. Zawodniczka, która tytuł Vice Mistrzyni Świata zdobyła w Tajlandii gdzie się narodził kickboxing.


W drugiej rundzie było już po walce, drugie liczenie na stojąco, mimo to trener uważa, że Monika zrobiła duży postęp, realizowała założenia taktyczne, był moment, że przydusiła najlepszą zawodniczkę w Świecie, ale także najlepszą zawodniczkę turnieju i późniejszą Mistrzynię Polski – Gratulacje dla Mistrzyni i trenera.

Przed trenerem i Moniką dużo pracy…..ale czy wszystko zagra ? Już jutro kolejny wyjazd a tu egzaminy gimnazjalne… Trzymajcie Kciuki teraz spróbujemy powalczyć o tytuł Fullkontakt.

Klub kickboxingu „ SKORPION” Włodawa
MKS „ Mechanik”

 

IMG_0636

             

 

              Wyjazd na Mistrzostwa Polski był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miejskiego we Włodawie oraz Starostwa Powiatowego we Włodawie, a także dzięki prywatnym sponsorom takim jak Pan Wiesław Blicharski właściciel firmy „ Handbud ” we Włodawie i Hotelu „DROB” w Urszulinie, Państwu Marii i Ryszardowi Drob. 

About TV Włodawa

14 odwiedzających teraz
4 gości, 10 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 02:51 am UTC
Ten miesiąc: 56 o godz. 08-04-2022 03:45 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC