Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Już nie trzeba jeździć daleko
Szpital

Już nie trzeba jeździć daleko

Włodawski szpital zaprasza pacjentów na zabiegi operacyjnego leczenia zaćmy w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wizyty kwalifikacyjne do zabiegu odbywają się w każdy wtorek miesiąca. Wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego.

SPZOZ zapewnia pacjentom bezpłatne, bezbolesne zabiegi usunięcia zaćmy w znieczuleniu miejscowym, kompleksowe badanie kwalifikacyjne łącznie z badaniem dna oka, kompleksowe rozwiązania indywidualne dobrane dla każdego pacjenta, porady oraz opiekę wykwalifikowanej kadry lekarskiej, profesjonalny zespół pracowników, nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz materiały, bezpłatne badania pooperacyjne oraz kontrolę do pół roku po zabiegu.

Wizyty kwalifikacyjne do zabiegu odbywają się w każdy wtorek miesiąca w Poradni Okulistycznej w Przychodni Specjalistycznej przy al. J. Piłsudskiego 66 we Włodawie. Na pierwszą wizytę kwalifikacyjną wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego, o ile pacjent nie uczęszczał wcześniej do poradni okulistycznej w Przychodni Specjalistycznej, a także zaświadczenie o ogólnym stanie zdrowia. Po zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu dobierana jest odpowiednia soczewka oraz wyznaczony zostaje termin operacji.

Obecnie oczekiwanie na zabieg trwa ok. 2 tygodni. Podczas pierwszej wizyty kwalifikacyjnej 19 czerwca przyjętych zostało 10 pacjentów, z czego do zabiegu zakwalifikowano 9. Pierwsze zabiegi zaplanowano na 25 czerwca i będą realizowane w każdy poniedziałek. Na drugi dzień po zabiegu pacjent przyjmowany jest na wizytę kontrolną w celu oceny ustawienia sztucznej soczewki oraz wykluczenia ewentualnych powikłań pooperacyjnych. Kolejna wizyta kontrolna zaplanowana jest 7 dni po przebytej operacji.

Po zabiegu pacjenci przebywają w Oddziale Leczenia Jednego Dnia, wypisywani są do domu w dniu zabiegu, po indywidualnej konsultacji, z ogólnymi zaleceniami lekarza.

Wszelkie informacje udzielane są w Rejestracji Przychodni Specjalistycznej przy Al. J. Piłsudskiego 66, nr tel. 513 799 284 parter oraz dostępne na stronie internetowej szpitala pod adresem

www.spzoz.wlodawa.pl.

źró∂ło: Nowy Tydzień (opr. r)

About TV Włodawa

25 odwiedzających teraz
4 gości, 21 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 37 o godz. 05:03 am UTC
Ten miesiąc: 137 o godz. 02-01-2019 10:24 am UTC
Ten rok: 157 o godz. 01-11-2019 10:05 am UTC