Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Jestem widoczny – jestem bezpieczny
przedszkolaki

Jestem widoczny – jestem bezpieczny

Policjanci spotkali się z dziećmi z Punktu Przedszkolnego w Wyrykach. Głównym celem wizyty funkcjonariuszy było przypomnienie zasad bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze. Ponadto mundurowi przypomnieli najmłodszym zasady bezpiecznego zachowania się w sytuacji kontaktu ze zwierzęciem oraz podczas kontaktu z nieznajomym. Dzieci mogły lepiej przyswoić wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzięki przedstawionej przez stróżów prawa prezentacji multimedialnej.
 
 
Policjanci Komendy Powiatowej Policji we Włodawie w ramach akcji promującej elementy odblaskowe odwiedzili wczoraj dzieci z Punktu Przedszkolnego w Wyrykach.
Głównym celem wizyty funkcjonariuszy było przypomnienie najmłodszym zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze. Ponadto przybyli goście przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się w sytuacji kontaktu ze zwierzęciem oraz podczas kontaktu z nieznajomym. Wszyscy mogli wspólnie z policjantem przećwiczyć przyjmowanie bezpiecznej pozycji żółwia”.
Dzięki wyświetlonej przez stróżów prezentacji multimedialnej przedszkolaki mogły w prosty i wesoły sposób przyswoić wiedzę z zakresu zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Mundurowi szczególną uwagę zwrócili w rozmowie z maluchami na ich bezpieczeństwo podczas drogi do szkoły oraz powrotnej do domu.
Wielką radość sprawiło również dzieciom oglądanie policyjnego radiowozu i włączanie sygnałów. Na zakończenie spotkania rozdano wszystkim kamizelki odblaskowe przypominając jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych w porze wieczorowo-nocnej. Kamizelki zostały przekazane dzieciom przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie.
źródło: KWP

About TV Włodawa

19 odwiedzających teraz
5 gości, 14 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 37 o godz. 06:00 am UTC
Ten miesiąc: 44 o godz. 09-17-2020 04:11 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC