Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Jasiek, czyli PiS w TVN!
Bez-tytułu-copy-696x886

Jasiek, czyli PiS w TVN!

W najbardziej znienawidzonej stacji telewizyjnej rządzącej partii, czyli w TVN, promował się szef włodawskiego PiS-u – Wiesław Holaczuk. Żeby jednak nie było zupełnie jawnie, przybrał pseudonim artystyczny: „Jasiek”. Komentarzy we Włodawie jest co niemiara. Zwłaszcza krytycznych, choć sam 4-minutowy materiał mówił przede wszystkim o Kole Gospodyń Miejskich „Zosie Samosie”.

 Stacja TVN wyemitowała niedawno kilkuminutowy materiał. Opowiadał on o początkach, działalności i planach Koła Gospodyń Miejskich „Zosie Samosie” z Włodawy. Najwięcej komentarzy wzbudziła jednak kilkunastosekundowa sekwencja dotycząca „Jaśka”, w którego wcielił się szef włodawskich struktur PiS – Wiesław Holaczuk. Rolą „Jaśków”, jak powiedziano, jest m.in. rozstawianie namiotów czy też wykonywanie ciężkich prac typu noszenie wiader. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że jedynym „Jaśkiem” obecnym w programie był szef lokalnego PiS-u – partii, która znana jest z niechęci do tej stacji i vice versa.
Swego czasu był nawet bojkot tej stacji, oczywiście popierany przez W. Holaczuka na facebooku. Nie dalej jak 15 grudnia, w więc już po swoim występie w znienawidzonym TVN, przewodniczący włodawskiego PiS umieścił na swoim koncie post innego użytkownika, który pisze m.in. tak: „W mojej opinii stacja TVN powinna być całkowicie zdelegalizowana. Jest to organizacja, która sieje dezinformację, fakenewsy i szerzy nienawiść do Polski i Polaków. Nie rozumiem niektórych kolegów po fachu, którzy bronią tej antypolskiej jaczejki”.

Materiał z udziału W. Holaczuka w nagraniu można obejrzeć w Internecie pod adresem http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/oto-miss-gospodyn-wiejskich-lamie-stereotypy,247708.html. Jego stosunek do tej stacji zamieszczony na FB także można bez problemów sprawdzić. Dla tych, którzy nie mają takich możliwości, albo może ochoty, publikujemy obok wspomniany post.

źródło: Nowy Tydzień (pk)

About TV Włodawa

21 odwiedzających teraz
5 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 41 o godz. 10:06 am UTC
Ten miesiąc: 110 o godz. 12-05-2018 11:03 am UTC
Ten rok: 276 o godz. 07-06-2018 03:36 pm UTC