Home / Na Sygnale / Jabłonna : Ratownicy Cudem uniknęli potrącenia
bmq

Jabłonna : Ratownicy Cudem uniknęli potrącenia

bmqKamera radiowozu zarejestrowała niecodzienny splot zdarzeń drogowych do jakich doszło w miejscowości Jabłonna. Wszystko zaczęło się od próby zatrzymania 22-latka, który swoim BMW przekroczył prędkość o prawie 50 km/h. Próbując zmienić trasę zderzył się z innym pojazdem w którym z rodzicami podróżowało 4-letnie dziecko. Niedługo później od omijającego pojazdy ratownictwa samochodu odpadła burta, która o mały włos nie „zmiotła” przebywających tam osób. Na szczęście nikt w tych zdarzeniach nie ucierpiał.

     Do zdarzenia doszło w miejscowości Jabłonna. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Lublinie, patrolując drogę radiowozem z wideorejestratorem, zatrzymywali do kontroli kierujących, którzy przekraczali dozwoloną prędkość. Jednym z nich był 22-latek, który swoim BMW jechał o prawie 50 km/h więcej niż dopuszczały to przepisy. Policjantka dała mu znak do zatrzymania. Pojazd zaczął hamować, jednak kierujący nie chciał zatrzymać się przy radiowozie. Gwałtownie zmienił kierunek, wymuszając pierwszeństwo na kierującym fordem mondeo, którym podróżowała trzyosobowa rodzina z 4-letnim chłopcem. Doszło do zderzenia pojazdów. Na miejsce została wezwana karetka. Jednak na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

      Kierujący BMW próbował tłumaczyć się policjantom, że jadąca z nim mama kazała mu skręcić do sklepu. 22-latek z gm. Jabłonna dostał 500-złotowy mandat za spowodowanie kolizji drogowej. Nie ominęła go również kara za przekroczenie prędkości. Równorzędnie z nałożonymi punktami karnymi, będzie musiał zapłacić kolejny, 400-złotowy mandat.

KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

18 odwiedzających teraz
2 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 01:24 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC