Home / Imprezowe utrudnienia w ruchu
modrzak_izie

Imprezowe utrudnienia w ruchu

W związku z imprezami plenerowymi w centrum Włodawy od czwartku 31 maja do niedzieli 3 czerwca niektóre ulice będą wyłączone z ruchu. Zmiany będą dotyczyć ulicy Rynek, od księgarni do skrzyżowania ulic: Sejmowej i Kościuszki wraz z przyległym parkingiem przy zegarze słonecznym…

 od skrzyżowania Sejmowej i Kościuszki do skrzyżowania ulic: Hanki Sawickiej i Nadstawnej z parkingiem przy urzędzie skarbowym, a także od skrzyżowania ulic: Hanki Sawickiej i Nadstawnej wzdłuż pomnika oraz ulicy Czworobok od strony urzędu skarbowego.

Organizatorzy i policja apelują do kierowców, by nie jeździli „na pamięć” i stosowali się do nowych znaków drogowych. Zmiany w organizacji ruchu są związane z dwiema imprezami, które odbędą się w rejonie ulic Rynek i Czworobok.

W piątek 1 czerwca odbędzie się koncert charytatywny „Modrzak Izie” na rzecz Izy Wach. Zagrają m.in.: „Metrowy”, „BU (3oda kru)”, „Kasza i Tukan”, „Komische Pilze”, „Podobamisie”, „Zagi”, „Hukos”, „Cira i Dj Fejm”, „Sinsen”, Dariusz Owięcki, Janusz Pruniewicz, „Ulica Wyzwolenia” i „STP”. Koncert rozpocznie się o 18.00, ale organizatorzy zapraszają już od 15.00 na imprezy towarzyszące, czyli m.in.: kiermasz prac wykonanych przez młodzież i nauczycieli, naukę wspinaczki na ściance i warsztaty taneczne, które poprowadzą tancerze z Zespołu Pieśni i Tańca „Polesie”, a także zawody strzeleckie i pokazy Włodawskiej Grupy Motocyklowej „Riders”.

Dzień później, czyli w sobotę 2 czerwca, w tym samym miejscu o 10.00 rozpocznie się Piknik Rodzinny pod hasłem „Wesołe miasto dzieci i młodzieży”. Blok zabaw, konkursów, pokazów i koncertów z okazji Dnia Dziecka organizuje Urząd Miejski we Włodawie. 

Źródło: IAS

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

12 odwiedzających teraz
1 gości, 11 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:13 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC