Home / III Lubelski Kiermasz Turystyczny
Lubelski_Kiermasz_5239601

III Lubelski Kiermasz Turystyczny

Jeśli jeszcze nie zaplanowałeś majówki, koniecznie przyjdź 28 kwietnia na Plac Zamkowy w Lublinie. Ponad 50 firm zaprezentuje w promocyjnych cenach oferty turystyczne. Będzie można posłuchać koncertów, spróbować regionalnychpotraw, zwiedzić z rodziną Lublin i zaplanować majówkę albo wakacje.

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna już po raz trzeci zaprasza na kiermasz, który odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia 2012 r. na Placu Zamkowym w Lublinie. To jedna z największych imprez o charakterze turystycznym i promocyjnym w województwie lubelskim. – Po raz pierwszy biura podróży, lokalne organizacje turystyczne, przewoźnicy i właściciele gospodarstw agroturystycznych będą mogli od ręki sprzedawać swoją ofertę. W jednym miejscu będzie można porównać kilka propozycji, wybrać to co nam pasuje i jeszcze uzyskać dobrą cenę – mówi Monika Kozłowska z LROT.

Do Lublina przyjadą regionalne organizacje turystyczne z całej Polski, przedstawiciele miast wojewódzkich oraz miast i regionów partnerskich Lublina i Lubelszczyzny. Będzie w czym wybierać. – Wzorem lat ubiegłych na Placu Zamkowym pojawią się stoiska z regionalnymi przysmakami, będą także ogródkowe bary z gorącymi posiłkami i napojami – dodaje Monijka Kozłowska.

W sobotę 28 kwietnia o godz. 16.30 zagra zespół Čači Vorba, w którego muzyce splatają się tradycyjne melodie Romów, Węgrów, Rumunów a nawet Greków. Na scenie zagrają także kapele i zespoły śpiewacze. Najbardziej intrygująco zapowiadają się konkursy dla dużych i małych, podczas których będzie można wygraćwycieczkę czy pobyt w kwaterze agroturystycznej.

źródło:  www.strefaimprez.pl

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
1 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 12 o godz. 06:10 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC