Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / III Forum Młodzieżowe we Włodawie
forum mlodziezy

III Forum Młodzieżowe we Włodawie

(27 maja) W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie odbyło się III Forum Młodzieżowe pod hasłem: „Zaprojektuj swoją przyszłość- odważ się być wolnym!”. Spotkanie zorganizowane zostało przez Poradnię Psychologiczno–Pedagogiczną we Włodawie. Wśród uczestników był m.in. starosta Wiesław Holaczuk.

Forum było poświęcone zagadnieniom związanym z odpowiedzialnym korzystaniem wolności oraz właściwym dokonywaniem wyborów, aby młody człowiek w przemyślany sposób mógł zaplanować swoją przyszłość. W programie spotkania był wykłady m.in. specjalistów z Chełma oraz uwagi i konstruktywne krytyczne opinie dorosłych i młodzieży włodawskiej. Całość ubogacił spektakl młodzieży z IV LO w Chełmie pt. „Przemoc, alkohol, narkotyki”.
– Co najważniejsze to fakt – mówi starosta W. Holaczuk – że sama młodzież była bardzo zainteresowana tematem i chętnie brała udział w dyskusji. Bo problem uzależnień na pewno istnieje również u nas i jest to bardzo poważny problem. Dlatego też tak ważne są tego typu spotkania jak to dzisiejsze, gdzie specjaliści dyskutowali o problemie z młodzieżą – za pomocą słowa, ale i widowiska.
Forum zorganizowała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Włodawie przy współpracy z Gminną i Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Włodawie.

źródło: Starostwo Powiatowe we Włodawie

About TV Włodawa

17 odwiedzających teraz
4 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 01:04 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 05-13-2022 12:41 pm UTC
Ten rok: 112 o godz. 02-01-2022 06:07 am UTC