Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Idzie konkurs na dyrektora Muzeum
muzeum

Idzie konkurs na dyrektora Muzeum

15 maja Zarząd Powiatu we Włodawie jednogłośnie podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego we Włodawie.

Konkurs będzie miał charakter otwarty i może w nim uczestniczyć każdy, kto spełnia kryteria zawarte w ogłoszeniu. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie 30 dni od daty opublikowania ogłoszenia.

Konkurs jeszcze nie został ogłoszony, ale mówi się już o ewentualnych kandydatach. Wśród najczęściej wymienianych osób jest dyrektor jednej ze szkół, któremu w tym roku kończy się kadencja, oraz historyk sztuki z Warszawy.

Przy okazji wspomina się coraz głośniej, że tegoroczny Festiwal Trzech Kultur z przyczyn proceduralnych może być przeniesiony z planowanego września na późniejsze miesiące. Duże pieniądze podobno na ten festiwal są, ale Narodowe Centrum Kultury, które nimi dysponuje, spóźniło się z nieco z przetargami.

źródło : Nowy Tydzień

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

12 odwiedzających teraz
0 gości, 12 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 16 o godz. 12:10 am UTC
Ten miesiąc: 44 o godz. 09-17-2020 04:11 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC