Home / Aktualności / Holaczuk szefem niepodzielnie
starostwo

Holaczuk szefem niepodzielnie

Niemal jednogłośnie wybrano nowe władze powiatowe Prawa i Sprawiedliwości. Kilkudziesięciu delegatów tej partii wybrało niemal przez aklamację na szefa struktur powiatowych Wiesława Holaczuka – dotychczasowego szefa. 

Większość delegatów przyjechała na zjazd niemal wprost z marszu w stolicy „Obudź się Polsko”. Do Warszawy na marsz pojechało z Włodawy niemal 40 członków lub sympatyków tej partii oraz ludzi o prawicowych poglądach.

Choć pozycja Wiesława Holaczuka wydaje się być jeszcze niezagrożona, to jednak dało się słyszeć głosy, że ma już konkurenta – 29-letniego działacza Mariusza Zańko. Niektórzy delegaci twierdzili nawet, że Zańko za dwa lata może liczyć się w boju o fotel burmistrza Włodawy.

Choć w trakcie Zjazdu nie przewidziano udziału mediów, to jednak naszemu korespondentowi udało się wejść na salę i usłyszeć totalną krytykę działań obecnej koalicji rządowej PO-PSL.

Skład nowo wybranego zarządu powiatu PiS we Włodawie: W. Holaczuk – przewodniczący, M. Zańko, Andrzej Demencki, Czesław Wygiera i Piotr Gorgol. Szefem Włodawy Północ (gminy: Hanna, Włodawa, Stary Brus i Wyryki) jest Cz. Wygiera, PiS Włodawa Południe (gminy: Urszulin, Hańsk i Wola Uhruska) – A. Demencki, zaś PiS Włodawa Miasto – M. Zańko.

źródło: nowy tydzień

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
3 gości, 5 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:03 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC