Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Gwiazdy disco polo zjadą do Hanny
_MG_6635

Gwiazdy disco polo zjadą do Hanny

Discodrom Hanna – tak nazywa się niedawno utworzona spółka, która w każdy ostatni weekend czerwca będzie organizować festiwal muzyki disco polo w Hannie. Według zapewnień pomysłodawczyni imprezy – wójt Grażyny Kowalik – będzie to największy tego typu festiwal po tej stronie Wisły.

W niedzielę, 26 czerwca, błonia nieopodal Hanny zapełnią się tłumem fanów muzyki disco polo. Wszystko za sprawą I Nadbużańskiego Festiwalu Piosenki Disco Polo i jego gwiazd. A te są naprawdę wielkiego formatu, bo swój udział już zapowiedzieli Zenek Martyniuk i jego Akcent, Jorgus, Extasy, Kamasutra oraz Never. Zanim na scenę wejdą gwiazdy, na deskach odbędzie się finał konkursowej części festiwalu. Udział w Debiutach wezmą najlepsi wykonawcy wyłonieni na wcześniejszych castingach, a ostateczny zwycięzca festiwalu oprócz nagrody będzie mógł też wystąpić z jedną z gwiazd wieczoru.

WIĘCEJ W NOWYM TYGODNIU

Impreza będzie zorganizowana na błoniach za Hanną, tuż przy drodze do Nowego Holeszowa. Organizatorzy przewidują, że w pierwszą niedzielę wakacji do Hanny zjedzie nawet 10 tys. fanów muzyki disco polo, co uczyni z festiwalu jedną z największych tego typu imprez w tej części kraju. Pomysłodawczyni wydarzenia – wójt Grażyna Kowalik zakłada, że będzie to cykliczna impreza, której renoma z roku na rok będzie coraz większa. – Mamy nadzieję, że tłumy ludzi, którzy odwiedzą Hannę z tej okazji będą do nas wracać i to nie tylko na kolejne edycje, ale także w ciągu roku, np. przyjeżdżając na wakacje – mówi pani wójt. – A nie ma lepszego sposobu na rozpropagowanie wszystkich zalet naszej gminy, jak ściągnięcie tu jak największej liczby ludzi. A że przy okazji będą się oni świetnie bawić to jeszcze lepiej – cieszy się Kowalik. Impreza, przez wzgląd na obecność największych gwiazd muzyki disco polo będzie biletowana.

Na razie organizatorzy ustalają jeszcze wysokość wejściówek, ale nie powinny być one droższe niż 25 zł. Dla mieszkańców wójt wynegocjowała specjalne zniżki na koncert, dlatego będą oni musieli zabrać ze sobą dowody tożsamości.

źródło: Nowy Tydzień

 

About TV Włodawa

27 odwiedzających teraz
4 gości, 23 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 36 o godz. 12:17 am UTC
Ten miesiąc: 71 o godz. 09-06-2019 09:20 am UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC