Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / GMINY HAŃSK I STARY BRUS – KONSULTACJE SPOŁECZNE
FOT5ACB

GMINY HAŃSK I STARY BRUS – KONSULTACJE SPOŁECZNE

Konsultacje społeczne w gm. Hańsk i gm. Stary Brus dotyczące założeń „krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce” kończą cykl spotkań na terenie powiatu włodawskiego w zakresie opracowania mapy zagrożeń. Tworzenie „ map zagrożeń ” jest istotnym elementem procesu zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i społecznym. W spotkaniu poza policjantami wzięli udział przedstawiciele samorządów lokalnych i instytucji, które na co dzień zajmują się problematyką bezpieczeństwa i porządku publicznego.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie zakończyli cykl spotkań ze społeczeństwem w zakresie „Założeń Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Tworzenie „map zagrożeń” jest istotnym elementem procesu zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i społecznym. Mapy mają być narzędziami, do aktywizowania różnych podmiotów w zakresie współpracy z Policją, w celu ujawniania i przeciwdziałania okolicznościom zagrażającym bezpieczeństwu obywateli. Pomogą też lepiej zarządzać siłami i środkami policyjnymi.

            Przy tworzeniu takich map brane są pod uwagę między innymi informacje z badań opinii społecznej, debat społecznych, jak również wnioski pochodzące od przedstawicieli innych służb i instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. W spotkaniach poza policjantami wzięli udział przedstawiciele samorządów lokalnych i instytucji, które na co dzień zajmują się problematyką bezpieczeństwa i porządku publicznego. Przekazane informacje zostaną wykorzystane w codziennej służbie policjantów z powiatu włodawskiego.

źródło: B.SzFOT3D2F FOT4CB0 FOT5ACB

About TV Włodawa

20 odwiedzających teraz
1 gości, 19 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 33 o godz. 09:20 am UTC
Ten miesiąc: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC