Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Gdzie wysłać panią Agatkę?
agata-sondaz-696x732

Gdzie wysłać panią Agatkę?

MPGK, WDK, MOSiR, a może PUP w Chełmie – na jednej z włodawskich stron w mediach społecznościowych trwa internetowy sondaż, w której instytucji burmistrz powinien umieścić byłą prezydent Chełma, Agatę Fisz. W tej samej sprawie, również na FB „na noże” poszli Mariusz Zańko i Wiesław Muszyński. Wymiana zdań jest ostra i wygląda na to, że żaden z panów nie powiedział w niej jeszcze ostatniego słowa.

Ankieta ma tytuł „Gdzie wysłać panią Agatkę” i według jej autorów „(…) ma pomóc naszym miejskim samorządowcom w podjęciu decyzji o tym, który urząd będzie odpowiednim miejscem na nowy, chełmski nabytek ratusza – Panią Agatę Fisz – przewodniczącą chełmskich struktur SLD. Głosowanie trwa do końca weekendu, wyniki osobiście przekażemy na biurko Pana Burmistrza”.

W taki sposób do oddawania głosów na instytucję, która najbardziej będzie pasować b. prezydent Chełma, zachęca internautów strona na FB Nienormalna Włodawa, znana z zamieszczania głównie prześmiewczych treści. Jest to oczywiście reakcja na jeden z naszych ostatnich artykułów – o tym, że burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński nie ma nic przeciwko temu, by pomóc swojej partyjnej koleżance w znalezieniu zatrudnienia w Mieście Trzech Kultur, oczywiście w którejś z instytucji miejskich.

Fakt ten nie wzbudził sympatii większości internautów, którzy w ponad 70-procentach opowiadali się za wysłaniem Agaty Fisz do Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie. To jednak był stan na piątek, a ankieta miała trwać przez cały weekend, więc ostateczne wyniki mogą się jeszcze różnić.

O ile ankieta utrzymana jest w żartobliwym tonie, to najzupełniej poważnie swoje wpisy o ewentualnej przyszłości A. Fisz we Włodawie potraktowali dwaj polityczni oponenci – Mariusz Zańko i burmistrz Wiesław Muszyński. Zaczął ten pierwszy takim oto wpisem na swoim profilu: „Od zawsze twierdziłem, że stanowisko wiceprezesa MPGiK Włodawa, które rocznie mieszkańców kosztuje prawie 120 000,00 zł jest niepotrzebne!!!

Jeśli stanowisko to obejmie była Pani Prezydent Chełma (SLD) będzie to skandal!!! Partyjny etacik można podsumować stwierdzeniem Łączy nas Władza, Kasa i SLD!!!!”. Burmistrz oczywiście nie pozostał dłużny ripostując: „Generalnie to mało rzeczy mnie dziwi w tym świecie.

Ale jak pisze to gość, który nigdy nie pracował na żadnym stanowisku poza tymi z nadania partyjnego (PiS), to już jest hipokryzja. Jak mnie pamięć nie myli to m.in.: Urząd Marszałkowski, Zakład Karny, Starostwo Powiatowe, Gmina Kodeń (z konkursu ale wójt z PiS), obecnie mówi się, że czeka ponownie na „coś” w marszałkowskim” (pisownia org.).

źródło: Nowy Tydzień (bm)

About TV Włodawa

26 odwiedzających teraz
5 gości, 21 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 07:06 pm UTC
Ten miesiąc: 34 o godz. 06-14-2021 09:46 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC