Home / Na Sygnale / Finał konkursu
DSC_0346

Finał konkursu

 DSC_0346Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Dańc finalistą etapu powiatowego konkursu ,,Jestem             Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Dańc będzie reprezentowała powiat włodawski na eliminacjach wojewódzkich konkursu wiedzy prewencyjnej ,,Jestem Bezpieczny”. Siedem drużyn ze szkół podstawowych powiatu włodawskiego walczyło o pierwsze miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody i dyplomy.
       Do konkursu wiedzy prewencyjnej, który odbył się w minioną środę w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włodawie, przystąpiło siedem szkół podstawowych z powiatu włodawskiego.
Każda drużyna miała za zadanie zaprezentować swoją szkołę oraz rozwiązać test wiedzy składający się z 20 pytań. Integralną częścią konkursu był wybór najładniejszego projektu koszulki.
            W tym roku w komisji konkursowej gościnnie zasiedli przedstawiciele Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie w składzie podinsp. Mariusz Rozwód oraz mł. asp. Dorota Gil. Przed sześcioosobową komisją stanęło trudne zadanie wyłonienia finalisty konkursu. Wszystkie drużyny reprezentowały wysoki poziom wiedzy i umiejętności artystycznych. Po ocenieniu wszystkich konkurencji i podliczeniu punktów na podium stanęli przedstawiciele następujących szkół:
  1. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dańcach
  2. Szkoła Podstawowa w Woli Wereszczyńskiej
  3. Szkoła Podstawowa w Różance
Miejsce czwarte zajęły drużyny reprezentujące:
Szkołę Podstawową nr 2 we Włodawie
Szkołę Podstawową w Hannie
Szkołę Podstawową w Orchówku
Szkołę Podstawową w Starym Brusie
            Zwycięska drużyna otrzymała w nagrodę tablety, natomiast pozostali uczestnicy konkursu cenne nagrody w postaci sprzętu sportowego. Ponadto każda szkoła otrzymała piłkę ręczną, rakietki do tenisa stołowego oraz pamiątkowe dyplomy.
            Drużyna z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dańcach reprezentować będzie powiat włodawski w finale wojewódzkim, który odbędzie się 5 czerwca 2013 roku w Radzyniu Podlaskim.
            Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Policji we Włodawie. To już XIII edycja tego Konkursu, którym mógł się odbyć dzięki:
Starostwu Powiatowemu we Włodawie
Placówce Terenowej KRUS we Włodawie
Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie
Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej we Włodawie
Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Chełmie
Urzędom Gmin powiatu włodawskiego
Rejonowi Energetycznemu w Chełmie
Straży Miejskiej we Włodawie
Serdecznie dziękujemy za ofiarowaną pomoc.

About TV Włodawa

10 odwiedzających teraz
1 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 13 o godz. 08:31 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC