Home / Sport / EKO Różanka PANKRATION WŁODAWA Z WYNIKAMI W MMA
pankration eko

EKO Różanka PANKRATION WŁODAWA Z WYNIKAMI W MMA

W miniony weekend w Chełmie odbyła się 59 edycja ALMMA –Amatorskiej Ligi MMA. Zawody tego typu u rozgrywane są cyklicznie w całym kraju i mają na celu popularyzacje mieszanych sztuk walki i rywalizacje sportową.

Klub Eko Różanka Pankration team z Włodawy reprezentowało 3 zawodników. W walkach na zasadach MMA wystartował Damian Adamiuk i Marcin Bartosik, oraz w formule BJJ NO GI Kamil Choma uczeń ZSCKR w Korolówce Osadzie .

Choma startując w kategorii wagowej do 65kg z powodzeniem doszedł do finału wygrywając swoje walki eliminacyjne zdecydowanie na punkty. W walce finałowej Kamil uległ po zaciętym pojedynku zawodnikowi klubu Underground Gold Team Łęczna Dawidowi Baranowi zdobywając tym samym srebrny medal.

Marcin Bartosik walczący w kategorii do 73kg zawodowców pewnie doszedł do finału, a jedną z walk wygrał już w pierwszej minucie pojedynku przez widowiskowy nokaut. W finale zmierzył się z Tomaszem Nebelingiem i niestety przegrał przez dźwignie skrętową na kolano. Zawodnicy mieli już okazję walczy

ze sobą na zawodowych ringach i wtedy również po wyrównanym pojedynku wygrał Nebeling, lecz nieznacznie na punkty. Walka otrzymała status pojedynku wieczoru.

W kategorii do 73kg OFS Damian Adamiuk stoczył cztery bardzo efektowne walki w formule MMA. Nasz zawodnik wygrał wszystkie pojedynki odprawiając po kolei swoich rywali. Walki Damiana były bardzo dynamiczne i widowiskowe za co zbierał aplauz publiczności.

Zawodnicy na co dzień trenują po okiem Marcina Poźniaka, który jak zawsze bardzo dobrze przygotowuje ich do zawodów i rywalizacji sportowej.

Szczególne podziękowania należą się Panu Kaliszukowi oraz Panom Pawlukom z firmy Eko Różanka za pomoc finansową i wsparcie.

About TV Włodawa

4 odwiedzających teraz
0 gości, 4 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:13 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC