Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / EKO Różanka PANKRATION WŁODAWA Z WYNIKAMI W MMA
pankration eko

EKO Różanka PANKRATION WŁODAWA Z WYNIKAMI W MMA

W miniony weekend w Chełmie odbyła się 59 edycja ALMMA –Amatorskiej Ligi MMA. Zawody tego typu u rozgrywane są cyklicznie w całym kraju i mają na celu popularyzacje mieszanych sztuk walki i rywalizacje sportową.

Klub Eko Różanka Pankration team z Włodawy reprezentowało 3 zawodników. W walkach na zasadach MMA wystartował Damian Adamiuk i Marcin Bartosik, oraz w formule BJJ NO GI Kamil Choma uczeń ZSCKR w Korolówce Osadzie .

Choma startując w kategorii wagowej do 65kg z powodzeniem doszedł do finału wygrywając swoje walki eliminacyjne zdecydowanie na punkty. W walce finałowej Kamil uległ po zaciętym pojedynku zawodnikowi klubu Underground Gold Team Łęczna Dawidowi Baranowi zdobywając tym samym srebrny medal.

Marcin Bartosik walczący w kategorii do 73kg zawodowców pewnie doszedł do finału, a jedną z walk wygrał już w pierwszej minucie pojedynku przez widowiskowy nokaut. W finale zmierzył się z Tomaszem Nebelingiem i niestety przegrał przez dźwignie skrętową na kolano. Zawodnicy mieli już okazję walczy

ze sobą na zawodowych ringach i wtedy również po wyrównanym pojedynku wygrał Nebeling, lecz nieznacznie na punkty. Walka otrzymała status pojedynku wieczoru.

W kategorii do 73kg OFS Damian Adamiuk stoczył cztery bardzo efektowne walki w formule MMA. Nasz zawodnik wygrał wszystkie pojedynki odprawiając po kolei swoich rywali. Walki Damiana były bardzo dynamiczne i widowiskowe za co zbierał aplauz publiczności.

Zawodnicy na co dzień trenują po okiem Marcina Poźniaka, który jak zawsze bardzo dobrze przygotowuje ich do zawodów i rywalizacji sportowej.

Szczególne podziękowania należą się Panu Kaliszukowi oraz Panom Pawlukom z firmy Eko Różanka za pomoc finansową i wsparcie.

About TV Włodawa

12 odwiedzających teraz
4 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 17 o godz. 01:43 am UTC
Ten miesiąc: 52 o godz. 09-04-2022 12:44 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC