Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / EKO Mistrzem Jesieni. Pewna wygrana z Wolą
eko 6

EKO Mistrzem Jesieni. Pewna wygrana z Wolą

Nasi piłkarze w meczy XI kolejki A-klasy podejmowali na własnym stadionie drużynę z Woli Uhruskiej. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem naszej drużyny 5:0. Patrząc po wyniku można stwierdzić że był to łatwy i przyjemny mecz dla EKO ale jednak tak nie było przynajmniej w pierwszej połowie spotkania.

Obie drużyny podeszły do spotkania bardzo skoncentrowane i pełni woli zwycięstwa co dało się zauważyć od pierwszych minut spotkania. Pierwsze 30 minut meczu toczyło się przeważnie w środku pola z nieznacznymi szansami bramkowymi dla jednych i drugich.  Aż w końcu w 30 minucie spotkania szarżujący na prawym skrzydle Alan Kociuba będąc na wysokości pola karnego dograł piłkę wzdłuż bramki a tam zawodnik Vitrumu Damian Chudzik wykonał wślizg chcąc przeciąć podanie i wpakował piłkę do własnej bramki. Po tej bramce obraz gry nie zmienił się praktycznie wcale i do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik 1:0. Po przerwie od początku drugiej połowy zaczęła się powoli odznaczać przewaga naszego zespołu. Druga bramka w spotkaniu padła po praktycznie identycznej akcji jak przy pierwszej bramce tylko tym razem z prawego skrzydła piłkę dogrywał Marcin Walaszek do Mateusza Chwedoruka którego wyprzedził zawodnik Vitrumu Michał Polak i wpakował piłkę własnej bramki.

eko 2 eko 3 eko 4 eko 5 eko 7 eko 8 eko 9 eko rozanka1

Po tej bramce piłkarze z Woli opadli zdecydowanie z sił i stracili chęć do gry co w konsekwencji przyniosło kolejne trzy bramki. Trzecia bramkę strzelił Mateusz Chwedoruk po perfekcyjnym dograniu przez Marcina Walaszka z prawej strony boiska a Mateusz mając pustą bramkę pewnie wpakował piłkę do siatki. Kolejną bramkę strzelił Alana Kociuba, po pięknej zespołowej akcji naszego zespołu, po przechwycie w środku pola przez Patryka Błaszczuka ten sam zawodnik dograł prostopadła piłkę do Marcina Walaszka a ten ścinając do pola karnego uderzył po długim rogu po czym piłka odbiła się od słupka i wpadła pod nogi Alan Kociuba a ten bez zastanowienia z pierwszej piłki dobił ją do bramki. Piąta bramkę w meczu padła po ładnej indywidualnej akcji Mateusza Chwedoruka, wykorzystując swój atuty ograł obrońcę gości i pewnym strzałem z lewej nogi  umieścił piłkę  w bramce. Wynik mógł się skończyć wyżej ale niestety brakowało precyzji i szczęścia w wykończaniach akcji. Był to już ostatni mecz rundy jesiennej który umocnił nas na pozycji lidera i dał nam zasłużony tytuł „Mistrza Jesieni”. Poza naszym meczem odbyły się jeszcze cztery inne spotkania w tej kolejce, na własnym stadionie ostania drużyna w lidze Bug Hanna podejmowała wicelidera Spółdzielce Siedliszcze mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gości 5:0, do małej niespodzianka.

źródło: EM

About TV Włodawa

11 odwiedzających teraz
0 gości, 11 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 25 o godz. 02:07 am UTC
Ten miesiąc: 56 o godz. 08-04-2022 03:45 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC