Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / Druga zawodniczka „Skorpiona” w Kadrze Narodowej.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Druga zawodniczka „Skorpiona” w Kadrze Narodowej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZawodniczka włodawskiej sekcji kickboxingu i boksu „Skorpion” działającej przy Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Mechanik” Włodawa, Beata Rusiecka została zauważona przez trenerów Kadry Narodowej została powołana do szerokiej kadry i zaproszona na zgrupowanie kadry juniorów K-1,low-kick, które odbywa się w Centralnym Ośrodku Szkolenia w Cetniewie.

Rusiecka wcześniej po bardzo dobrym występie w Mistrzostwach Polski K-1 gdzie znokautowała wszystkie swoje rywalki (K-1 można używać technik ręcznych i nożnych na głowę i tułów przeciwnika oraz kopnięć na uda i kolan w tułów i głowę) i została Mistrzynią Polski, brała udział w konsultacjach Kadry Narodowej w Grudziądzu.

Beata Rusiecka objawiła się pokonując Mistrzynie Polski Juniorów Teakwondo nie dając jej najmniejszych szans, potem były Mistrzostwa Polski K-1 gdzie zdeklasowała rywalki i na dobre przyległ do niej przydomek „Ruska”, (Rosjanie dominują w Mistrzostwach Świata deklasując inne państwa) niestety przed zgrupowaniem kadry doznała kontuzji wiązadeł i jej wyjazd na zgrupowanie stał pod znakiem zapytania, ostatecznie jednak pojechała do Cetniewa.

Rusiecka to druga zawodniczka Sylwestra Protasa która trener wprowadził do Kadry i z która zdobył Mistrzostwo Polski, przypomnijmy że Małgorzata ”Zadra” Choma wśród Juniorów wygrała wszystkie pełno kontaktowe formy kickboxingu i zdobyła medal na Mistrzostwach Świata, ostatnio zwyciężyła również Mistrzostwa Polski Młodzieżowców K-1 w których tradycyjnie doprowadziła do liczenia o dziwo cięższej rywalki.

Zgrupowanie ma na celu przygotowanie polskich zawodników i zawodniczek do udziału w Mistrzostwach Europy które odbędą się od 14.09. do 21-09.2013 w Krynicy Zdrój.

Włodawska sekcja kickboxingu i boksu od Września rozpoczyna treningi dzieci i młodzieży w wieku od 7 lat w górę. Zaprasza szczególnie dzieci które maja możliwość ogólnego rozwoju a także brania udziału w rywalizacji sportowej na zawodach w których dzieci nie wyrządzają sobie żadnej krzywdy tzw. walki na pałki. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 503641718. Fota Beata Rusiecka na Podium MP.

źródło: SP

About TV Włodawa

22 odwiedzających teraz
6 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 31 o godz. 02:41 pm UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 10-04-2021 05:20 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC