Home / Aktualności / Dostać się do więzienia Bezcenne
wiezienie_8

Dostać się do więzienia Bezcenne

wiezienie_8Kandydatów było kilkudziesięciu, a wygrać mógł jeden. Włodawskie więzienie aż trzęsie się od plotek i domysłów dotyczących rozstrzygnięcia konkursu na pracownika działu organizacyjno-prawnego. Pojawiają się nawet sugestie, że zwyciężczyni jest znajomą funkcjonariusza układającego pytania i mogła przed egzaminem dostać cynk.

Jedno z pytań kwalifikacyjnych dotyczyło m.in. napisania zarządzenia dyrektora zakładu. Zwyciężczyni konkursu miała je napisać w sposób niemal identyczny, jak te, które są tworzone we włodawskim ZK. Takimi insynuacjami, jak je nazywa, oburzony jest Dariusz Demczuk, rzecznik prasowy Zakłady Karnego we Włodawie.

Szukaliśmy osoby z wykształceniem prawniczym i doświadczeniem. Nowa pracownica właśnie takie ma, a w konkursie zdobyła największą ilość punktów. Przez kilka lat pracowała w chełmskim i włodawskim sądzie, stąd mogła znać formułę zarządzania. Nie była jednak jedyną kandydatką, która poradziła sobie z tym zadaniem. Poruszenie w zakładzie finałem naboru było tak duże, że sprawą zainteresował się sam dyrektor.

Pewno jest jedno. Nowa pracownica nie powinna narzekać na brak zajęcia. Do jej obowiązków należeć będzie rozpatrywanie próśb i skarg osadzonych, a tych nigdy nie brakuje.

źródło: Nowy Tydzień

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

21 odwiedzających teraz
0 gości, 21 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 31 o godz. 08:10 am UTC
Ten miesiąc: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC