Slide background
Home / Sport / Dobra passa trwa!!! 2 gole Kuby Adamczyka w meczu z Avią!!!
23435244_157629068304371_4193669908569401079_n

Dobra passa trwa!!! 2 gole Kuby Adamczyka w meczu z Avią!!!

W sobotę 4 listopada o godzinie 17.30 na boisku w Łęcznej odbył się mecz 13-tej kolejki Wojewódzkiej Ligi Lubelskiej Młodzików pomiędzy Górnikiem Łęczna S.A a Avią Świdnik.

Swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie potwierdził Włodawianin grający w drużynie Górnika Kuba Adamczyk.Pierwszy gol jego autorstwa padł w 25 minucie spotkania po faulu na Kubie do piłki podszedł Kacper Pleskot który dośrodkował futbolówkę w pole karne gdzie dobrze ustawiony Kuba przyłożył tylko głowę.

Tuż po przerwie po znakomitym podaniu ze środka boiska przez Kacpra Białasza do piłki dopadł Adamczyk zerwał się obrońcom Avii i w sytuacji sam na sam nie dał żadnych szans bramkarzowi i po raz drugi trafił do siatki.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5-1 co pozwoliło umocnić się drużynie z Łęcznej na 4 miejscu w tabeli i utrzymać kontakt z czołówką.To była ostatnia kolejka rundy jesiennej teraz zostało już tylko przygotować się do spotkań rewanżowych które odbędą się wiosną.Życzymy Kubie i jego drużynie udanych występów w kolejnej rundzie i zdobycia wielu bramek o których będziemy mogli na bieżąco informować naszych czytelników.