Home / Aktualności / Do Internetu jeden krok !

Do Internetu jeden krok !

Z przyjemnością informujemy, że Dyrektor biura Stowarzyszenia „Poleska Dolina Bugu” otrzymała grant z programu „Polska Cyfrowa Równych Szans” w konkursie na Lokalne Plany Działania Latarników Polski Cyfrowej zorganizowanym przez Ministra Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”.

Lokalny Plan Działania pt. „Do Internetu jeden krok!…” przewiduje bezpłatne szkolenia w zakresie pozyskania podstawowych kompetencji cyfrowych przez Seniorki i Seniorów zamieszkałych w gminach: Hanna, Włodawa, Wyryki, Hańsk, Wola Uhruska i Ruda-Huta. Pierwsze cykle szkoleń ruszają już w lutym w gminach Ruda-Huta, Hańsk i Hanna.

O szkoleniach dla osób 50+ będziemy informować na plakatach zamieszczanych w kluczowych miejscach, tkj. urzędy gmin, GOKi, biblioteki, sklepy, przychodnie ZOZ. Wszystkich Seniorów, którzy mają odwagę przekonać się, że „nie taki komputer straszny jak go malują” zachęcamy do kontaktu z Latarnikiem ze swojej gminy.

zrodło gmina-wlodawa

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
1 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC