Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Długi weekend za 39 zł! z mini biletem turystycznym Przewozów Regionalnych
Długi weekend za 39 zł - grafika 1024x1024 (1)

Długi weekend za 39 zł! z mini biletem turystycznym Przewozów Regionalnych

Kolejny długi weekend majowy warto spędzić poza domem. Z mini biletem turystycznym Przewozów Regionalnych wyjazdy do interesujących miejsc nie muszą być drogie: za 39 zł można podróżować bez ograniczeń wszystkimi pociągami REGIO, o dowolnych porach, na każdej trasie.

Jak zrobić sobie długi weekend? Aby cieszyć się czterema dniami wolnymi, wystarczy wziąć jeden dzień urlopu (27 maja). Kupując bilet turystyczny, nie trzeba się ograniczać: za 39 zł można podróżować na wszystkich trasach, wszystkimi pociągami REGIO (średnio 1600 połączeń dziennie), o dowolnych godzinach, nieograniczoną liczbę razy. W nadchodzący długi weekend mini bilet turystyczny (za 39 zł) i bilet turystyczny wyjątkowo będą ważne od środy (25 maja) od godz. 18:00 do poniedziałku (30 maja) do godz. 6:00. Osobom planującym podróże pociągami różnych przewoźników polecamy bilet turystyczny (za 45 zł), który jest ważny także w pociągach Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich
i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. 

Pomysłów na długi weekend jest całkiem sporo. Korzystając z naszych ofert, można wybrać się w góry, na wycieczkę rowerową, w odwiedziny do przyjaciół czy do rodziny. Pociągi Przewozów Regionalnych docierają do wielu atrakcyjnych miejscowości, m.in. do Kołobrzegu, Trójmiasta, Świnoujścia, Szklarskiej Poręby, Zakopanego i Krynicy-Zdroju. Można dojechać nimi także w Bieszczady, na Mazury oraz na Podlasie – mówi Mikołaj Turowski, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych. 

Bilet turystyczny i mini bilet turystyczny to wymarzone oferty dla rowerzystów, którzy chcieliby pojeździć nieco dalej od miejsca zamieszkania. Wystarczy dokupić bilet na przewóz roweru (za 7 zł), który będzie ważny przez cały długi weekend, w terminach obowiązywania biletów objętych promocją.

Nasza propozycja może zainteresować także turystów wybierających się za granicę. Pociągami REGIO można bezpośrednio dojechać na trzy lotniska: w Lublinie (Świdnik), w Szczecinie (Goleniów) oraz do portu Olsztyn-Mazury w Szymanach. Stacje kolejowe zlokalizowane są obok terminali lotniczych.

Bilety turystyczne i mini bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych PR, w okienkach kasowych innych przewoźników oraz u obsługi pociągu. Jeśli na stacji rozpoczęcia podróży jest czynna kasa biletowa, kupno biletu w pociągu wiąże się z dodatkową opłatą (8 zł). Rozkład jazdy i mapę połączeń Przewozów Regionalnych można sprawdzić na stronie internetowej: http://www.przewozyregionalne.pl/rozklad-jazdy

Zasady korzystania z przejazdów na podstawie mini biletów turystycznych i biletów turystycznych zawarte są w postanowieniach § 41. Taryfy przewozowej (TPR), jednak w odstępstwie od tych zasad, posiadacze mini biletów turystycznych i biletów turystycznych mogą korzystać z nieograniczonej liczby przejazdów pociągami REGIO od godz. 18:00 w środę25 maja 2016 r. do godz. 6:00 w poniedziałek30 maja 2016 r. Długi weekend za 39 zł - grafika 1024x512

***

Przewozy Regionalne powstały w 2001 r. Są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Średnio w ciągu doby na tory w całej Polsce wyjeżdża blisko 1600 naszych pociągów. Każdego dnia z usług Przewozów Regionalnych korzysta średnio 220 tys. osób. Udział firmy w rynku kolejowych przewozów pasażerskich wynosi około 30%.

About TV Włodawa

17 odwiedzających teraz
6 gości, 11 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 46 o godz. 05:13 am UTC
Ten miesiąc: 132 o godz. 03-14-2019 05:06 pm UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC