Home / Aktualności / Demolka pod wiatą. Apel
wiata suszno

Demolka pod wiatą. Apel

Poniszczone ławki , porozbijane butelki, porozrzucane puszki po piwie, taki oto widok zobaczyli urzędnicy gminy po nocnych libacjach mieszkańców pod wiatą w Susznie.Rodzi się pytanie, co jeszcze trzeba zrobić, aby przekonać sprawców takiej dewastacji do zmiany zachowań.

- Staraniem mieszkańców jak i władz gminy w naszych miejscowościach powstają obiekty służące zarówno mieszkańcom jak i turystom odwiedzającym naszą gminę.  I cóż się okazało ano to, że jest grupa mieszkańców, dla których dobro wspólne nie istnieje a poniższe zdjęcia dowodzą, że dokładają wszelkich starań, aby je totalnie zniszczyć.

 

Zapewne jest to margines  społeczności, ale jakże mocno kładzie się cieniem na mieszkańcach. Ile jeszcze koszy na śmiecie ustawić, aby zechciał jeden z drugim wrzucać odpady czy też widoczne na zdjęciach butelki do kosza, który stoi obok. Odpowiedz jest chyba tylko jedna nie może być pobłażania dla takich zachowań i to zarówno służb mundurowych, władz samorządowych, ale też a może przede wszystkim społeczeństwa.

źródło: Gmina Włodawa

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

3 odwiedzających teraz
0 gości, 3 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 9 o godz. 01:08 am UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 05-01-2024 01:42 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC