Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Dało się w Hrubieszowie, trzeba i we Włodawie
energia

Dało się w Hrubieszowie, trzeba i we Włodawie

Od sześciu lat mieszkańcy Włodawy i okolic muszą jeździć do oddalonego o 60 kilometrów Chełma, by załatwić sprawy związane z energią elektryczną. – To skandal, że w tym mieście nie ma nawet Punktu Obsługi Interesantów – denerwuje się Zdzisław Szwed, kandydat PiS do sejmiku województwa i zapewnia, że po wygranych wyborach zrobi wszystko, by POK do Włodawy wrócił. Tym bardziej, że tak stało się w Hrubieszowie.

Niedawno spółka PGE Obrót przywróciła w Hrubieszowie Punkt Obsługi Klienta. Na to samo liczą mieszkańcy Włodawy. Energetycy Miasto Trzech Kultur opuścili sześć lat temu. Od tamtej pory włodawianie, którzy chcą lub muszą coś załatwić w tzw. rejonie, muszą jechać do Chełma. Jest to bardzo uciążliwe, bo każda wątpliwość, czy zwykły brak jakiegoś dokumentu sprawia, że muszą go dowieźć. – Traci się czas, pieniądze i kupę nerwów – uważa Zdzisław Szwed, kandydat z ramienia PiS na radnego do sejmiku wojewódzkiego. – Jako wieloletni pracownik energetyki znam ten problem doskonale. By powstał Punkt Obsługi Klientów wystarczy dwóch pracowników.

Zaplecze jest gotowe. W niedawno remontowanym budynku przy ul. WiN można bez żadnego problemu wydzielić pomieszczenia na działanie takiego punktu. Mieszkańcy Włodawy muszą mieć u siebie możliwość zmiany taryfy, podpisania nowej umowy, czy wyjaśnienia innych spraw. Dlatego dołożę wszelkich starań, by obecny stan rzeczy zmienić i by do Włodawy powrócił POK PGE Obrót – zapewnia Szwed.

źródło’; Nowy Tydzień (bm)

About TV Włodawa

35 odwiedzających teraz
4 gości, 31 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 98 o godz. 04:42 pm UTC
Ten miesiąc: 132 o godz. 03-14-2019 05:06 pm UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC