Home / Aktualności / Cienki Bolek burmistrza osłabił kapelmistrza
bolek

Cienki Bolek burmistrza osłabił kapelmistrza


bolekPubliczny skandal przez osobiste zadry. Kapelmistrz orkiestry OSP we Włodawie Czesław Lewandowski zasłabł z nerwów, gdy od burmistrza Włodawy usłyszał że ,, jest za cienkim Bolkiem,, by się z nim witać. Rzucone przez włodarza miasta zdanie dotarło do uszu nie tylko kapelmistrza.
Do tego incydentu doszło podczas uroczystości 3 Maja. Po mszy świętej w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego uczestnicy uroczystości uformowali pochód, który miał ruszyć ulicami miasta. Na jego czele , dzięki inicjatywie przewodniczącego rady miasta Tomasza Korzeniowskiego stanęli członkowie orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej z Włodawy. Wszyscy obecni na uroczystościach przedstawiciele władz miejskich i powiatowych witali się z muzykami i dziękowali za to , że zgodzili się poprowadzić pochód.  Tylko burmistrz Jerzy Wrzesień przeszedł obok członków orkiestry bez słowa. Zapytałem się burmistrza , dlaczego się z nami nie przywita. Uraziło mnie to , że nawet nie podszedł do nas opowiada Czesław Lewandowski , kapelmistrz orkiestry OSP Włodawa. Burmistrz przeszedł dalej , odwrócił się i z odległości kilku metrów rzucił do mnie  ,, Ty dla mnie za cienki Bolek jesteś,,.

57-letni kapelmistrz tak się zdenerwował , że aż zasłabł. Z pomocą przyszli mu inni uczestnicy uroczystości. Burmistrz potwierdza, że do incydentu doszło faktycznie , ale nie było dokładnie tak jak jest to przedstawione.  Nie będę tego komentował – mówi Jerzy Wrzesień.

Wersje Czesława Lewandowskiego potwierdzają jednak świadkowie.  Poszkodowany nie może znieść tego , w jaki sposób burmistrz go potraktował.

źródło: Nowy Tydzień

 

About TV Włodawa

13 odwiedzających teraz
0 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 01:24 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC