Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Chryslerem do rowu: Zbereże
DSC_4147

Chryslerem do rowu: Zbereże

Policjanci ustalają przyczyny wypadku drogowego w Zbereżu. Kierująca Chryslerem zjechała drogi do rowu uderzając przodem pojazdu w przepust znajdujący się przy wjeździe do Placówki Straży Granicznej w Zbereżu. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

 

Dziś około godz. 7 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Zbereżu. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, iż kierująca Chryslerem najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze wskutek czego zjechała z drogi do rowu uderzając przodem pojazdu w przepust znajdujący się przy wjeździe do Placówki Straży Granicznej w Zbereżu. Prawdopodobnie samochód dachował i został odrzucony na drugą stronę wjazdu a następnie na koła i przejechał rowem jeszcze około 100 metrów.

DSC_4145

Pojazdem poruszała się piątka funkcjonariuszy udających się na służbę – wszyscy trafili do na obserwację do szpitali w Chełmie i Włodawie. Najcięższych obrażeń doznała pasażerka pojazdu, która z urazem kręgosłupa trafiła do chełmskiego szpitala. Pozostali doznali drobnych obrażeń ciała. Bezpośrednio po wypadku w tym samym miejscu doszło do kolizji drogowej. Nikomu nic się nie stało.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – zachowanie pojazdu w warunkach zimowych jest znacznie utrudnione i podejmowane manewry mogą być nieskuteczne oraz całkowicie odmienne niż w dogodnych warunkach atmosferycznych.

źródło: KPP

About TV Włodawa

8 odwiedzających teraz
2 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 56 o godz. 03:48 am UTC
Ten miesiąc: 58 o godz. 10-05-2022 09:03 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC