Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Choinkowe Babeczki
truskafffki

Choinkowe Babeczki

1
Zrób brownies według ulubionego przepisu (osobiście polecam ten przepis na brownie) oraz krem – przepis na krem maślany. Do kremu dodaj kilka kropel zielonego barwnika i dobrze wymieszaj.
2
Ciasto na brownie przelej do wysmarowanych tłuszczem foremek na muffinki wypełniając je do 3/4 ich wysokości. Włóż je do piekarnika i piecz (wg instrukcji) od czasu do czasu sprawdzając wykałaczką czy są już gotowe. Brownie będą gotowe kiedy wykałaczka po wbiciu w środek muffinki i wyciągnięciu będzie czysta.
3

Brownie z truskawkami

Odetnij spód truskawek, tak aby były z jednej strony płaskie. Jak już brownie będą upieczone i ostudzone nałóż na nie trochę kremu i przyklej za jego pomocą truskawki.
4

Babeczki z truskawkami

Włóż krem maślany do rękawa cukierniczego z końcówką do zdobienia tortów i zakryj nim truskawki. Przyłóż końcówkę do truskawki, wyciśnij trochę kremu i odciągnij – w ten sposób zrobisz ładne rożki.
5

Muffinki choinki

Udekoruj choinki małymi cukierkami lub drażami i posyp z wierzchu kolorową posypką.
źródło: tipypl

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

14 odwiedzających teraz
3 gości, 11 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 26 o godz. 12:31 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 10-04-2021 05:20 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC