Home / Chodzi o to, że nie chodzi
ratusz

Chodzi o to, że nie chodzi

Jest szansa, że nareszcie skończą się problemy ze źle działającym zegarem na miejskim ratuszu. Burmistrz już wezwał fachowców, którzy mają się zająć jego naprawą. Czy im się to uda – dowiemy się już niebawem.

Zegar na wieży włodawskiego ratusza szwankuje już od kilku miesięcy. – Raz chodzi, raz nie, z reguły wskazuje zły czas – uśmiecha się pan Adam z Włodawy. – Większość mieszkańców chyba już do tego przywykła i mało kto zwraca na to uwagę, ale – według mnie – ratusz jest jedną z wizytówek naszego miasta i zegar na nim umieszczony powinien pokazywać aktualną godzinę – uważa nasz rozmówca. – To przecież świadczy o rzetelności naszych miejskich urzędników, a wariujący zegar działa raczej na ich niekorzyść – dodaje pan Adam. Podobnie uważa wielu mieszkańców Włodawy. – Przecież to wstyd dla miasta i jego włodarzy, że nie potrafią zadbać o tak błahą rzecz, jaką jest naprawa tego czasomierza – mówi pani Izabela. – Od jakiegoś czasu Włodawa dumnie nazywa się „turystyczną perełką”, a tymczasem turyści tylko kręcą głowami, spoglądając na stojące w miejscu wskazówki ratuszowego zegara – komentuje włodawianka. Taka sytuacja nie potrwa jednak długo. – Mechanizm miejskiego zegara uległ awarii, ale już wezwaliśmy serwis, który ma się zająć jego naprawą – wyjaśnia Jerzy Wrzesień, burmistrz Włodawy. – W tym tygodniu problem powinien zniknąć, chociaż muszę przyznać, że w dzisiejszych czasach chyba nikt nie ma problemu ze sprawdzeniem godziny, chociażby na telefonie komórkowym. Jednak sprawą się zajmiemy – zapewnia burmistrz.

zrodlo: NOWY TYDZIEN

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
0 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 20 o godz. 10:12 am UTC
Ten miesiąc: 31 o godz. 12-04-2022 10:03 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC