Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Chełm: Odpowie za zabójstwo swojej babci.
kwp

Chełm: Odpowie za zabójstwo swojej babci.

kwpChełmscy policjanci zatrzymali 18-latka, który odpowie za zabójstwo swojej babci. Zwłoki kobiety znalezione zostały w piwnicy domu, który zamieszkiwała. Wcześniej jej zaginięcie zgłosili członkowie rodziny. Na ciele kobiety widoczne były obrażenia głowy mogące świadczyć o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. 18-latek został już doprowadzony do prokuratury.
 
W sobotę dyżurny KMP w Chemie został powiadomiony przez członków rodziny o zaginięciu 71- letniej mieszkanki miejscowości Wereszcze Duże. Policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwania zaginionej pojechali do miejsca jej zamieszkania. W piwnicy pomieszczenia ganku pod podłogą z desek znaleźli zwłoki kobiety. Na jej ciele widoczne były obrażenia głowy mogące świadczyć o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyny sądowej.
Chełmscy policjanci działając wspólnie z policjantami z Lublina jeszcze tego samego wieczoru zatrzymali 18- letniego wnuka kobiety. Mężczyzna dzisiaj został doprowadzony do prokuratury Zgodnie z przepisami kodeksu karnego za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
 
E.C. KWP 

About TV Włodawa

12 odwiedzających teraz
1 gości, 11 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 01:47 am UTC
Ten miesiąc: 54 o godz. 07-08-2021 07:36 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC