Home / Na Sygnale / Chełm: 27- latek wpadł pod ratrak.
ratrak

Chełm: 27- latek wpadł pod ratrak.

ratrakChełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego 27- letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że będąc pasażerem ratraka wypadł z pojazdu i został przez ten pojazd przejechany. Kierujący nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. W niespełna dwie godziny policjanci ustalili i zatrzymali pozostałych mężczyzn jadących tym pojazdem. W chwili zatrzymania obydwaj byli nietrzeźwi. Dzisiaj ich udział w tej sprawie będzie wyjaśniany.
 
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20.30 w miejscowości Hniszów gmina Ruda Huta. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że trzech mężczyzn jechało pojazdem gąsienicowym ratrak. W pewnej chwili jeden z mężczyzn 27- letni mieszkaniec gminy Ruda Huta wypadł z pojazdu, w wyniku czego dostał się pod gąsienice tego pojazdu. Kierujący nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. 27- latek w ciężkim stanie zdrowia został przewieziony do szpitala.
 W odległości około dwóch kilometrów funkcjonariusze ujawnili porzucony ratrak. Następnie ustalili i zatrzymali pozostałych dwóch mężczyzn jadących tym pojazdem. W chwili zatrzymania obaj byli nietrzeźwi. Dzisiaj ich udział w tym zdarzeniu będzie wyjaśniany.
 KWP
E.C.

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

23 odwiedzających teraz
0 gości, 23 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 01:00 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 09-13-2023 10:04 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC