Home / Na Sygnale / Chełm: 24-latek dpowie za przestępstwa na tle seksualnym /film/
chelm pol

Chełm: 24-latek dpowie za przestępstwa na tle seksualnym /film/

Chełmscy kryminalni zatrzymali 24- letniego mieszkańca Chełma. Okazał się on sprawcą przestępstw na tle seksualnym. Mężczyzna w pierwszych dniach listopada zaatakował 24-letnią kobietę. Szarpał ją, ciągnął za włosy, bił po głowie i dotykając miejsc intymnych, usiłując zgwałcić. Spłoszony przez przypadkowa osobę uciekł w nieznanym kierunku. Kilka dni później zaatakował kolejną kobietę, którą szarpiąc za odzież dotykał w miejsca intymne. Policjanci zajmujący się tą sprawa ustalili jego tożsamość. Mężczyzna ten przez kilka dni ukrywał się przed funkcjonariuszami. Wczoraj Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

OGLĄDAJ

Do tych zdarzeń doszło w pierwszych dniach listopada w centrum Chełma. Idąca chodnikiem 24- letnia mieszkanka miasta została zaatakowana przez nieznanego jej napastnika. Mężczyzna szarpał kobietę, ciągnął za włosy, bił po głowie i dotykając przy tym miejsc intymnych. Usiłował ją zgwałcić. W pewnej chwili spłoszony przez przypadkową osobę uciekł w nieznanym kierunku. Kilka dni później zaatakował kolejną kobietę, którą szarpał za odzież i dotykał w miejsca intymne. Pokrzywdzone o całym zdarzeniu powiadomiła dyżurnego chełmskiej komendy.
Policjanci zajmujący się tą sprawą, ustalili dane personalne prawdopodobnego sprawcy. Okazał się nim 24- letni mieszkaniec Chełma. Mężczyzna przez kilka dni ukrywał się przed policją. W miniony piątek po południu został zatrzymany na terenie jednej z posesji w miejscowości Cyców.
Jak ustalili stróże prawa to nie były wszystkie przestępstwa jakich dopuścił się w ostatnim czasie. Kilka dni temu dokonał zniszczenia drzwi wejściowych do mieszkania innej kobiety, gdzie pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 1000 złotych. 24-latek w przeszłości był wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu.
Mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania zgwałcenia, usiłowania doprowadzenia do innej czynności seksualnej oraz zniszczenia mienia. Wczoraj Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Mężczyźnie za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.
źródło: KWP

About TV Włodawa

11 odwiedzających teraz
3 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 10:26 am UTC
Ten miesiąc: 93 o godz. 07-11-2024 04:48 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC