Home / Chciał uniknąć zderzenia z sarną – wywrócił pojazd
Tir

Chciał uniknąć zderzenia z sarną – wywrócił pojazd

Kierowcy tira przed pojazd wybiegła sarna. Mieszkaniec gm. Biała Podlaska w celu uniknięcia zderzenia ze zwierzęciem zjechał na pobocze drogi, co doprowadziło do przewrócenia się ciężarowego volvo.

 

Wczoraj o godz. 5 rano na trasie Chełm-Włodawa w miejscowości Osowa doszło do kolizji drogowej z udziałem dzikiego zwierzęcia. Jadącemu z kierunku Chełma kierowcy ciężarowego volvo przed pojazd wbiegła sarna. Mieszkaniec gm. Biała Podlaska w celu uniknięcia zderzenia ze zwierzęciem zjechał na pobocze drogi, co doprowadziło do przewrócenia się pojazdu z naczepą. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że kierowca był trzeźwy. Pomimo tego, że zdarzenie drogowe wyglądało bardzo poważnie prowadzącemu pojazd nic się nie stało.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach graniczących z lasami, z których często wybiegają dzikie zwierzęta.

źródło: KPP WŁODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

9 odwiedzających teraz
0 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 9 o godz. 01:08 am UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 05-01-2024 01:42 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC