Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Burmistrz w obłokach
pilot-696x394

Burmistrz w obłokach

Wiesław Muszyński, burmistrz Włodawy, rozpoczął kurs pilotażu. Jest już po części teoretycznej i ma za sobą pierwsze samodzielne sterowanie maszyną w powietrzu, oczywiście w obecności pilota szkoleniowego. Kasę na szkolenie wyłożyła żona, sprawiając mu urodzinowy prezent.

Wielu polityków ma to do siebie, że często bujają w obłokach chociażby przy składaniu obietnic wyborczych. Tymczasem burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński w przestworzach buja dosłownie, bo niedawno zapisał się na kurs pilotażu i ma już za sobą pierwszy lot. Szkolenie odbywa się w Warszawie, a relację z jego ostatniego etapu można zobaczyć na fejsbukowym profilu burmistrza.

Muszyński w przeciwsłonecznych okularach i w słuchawkach pozuje na Toma Cruze`a z filmu Top Gun i, według wielu, bardzo przypomina słynnego aktora. – Uzyskanie licencji pilota jest od dawna jednym z moich marzeń, ale zawsze brakowało na nie czasu – mówi burmistrz. – Wiedziała o tym moja żona i podarowała mi w prezencie z okazji

40. urodzin właśnie kurs pilotażu. Najpierw było trochę teorii, później „loty” na symulatorze, a ostatnio miałem okazję po raz pierwszy usiąść za sterami i samodzielnie pilotować samolot.

Przede mną decyzja, czy kontynuować szkolenie, czy poprzestać na obecnym etapie. Nie ukrywam, że bardzo bym chciał szkolić się dalej, bo to nie tylko fantastyczna zabawa, ale też i adrenalina. Ale decyzja o tym jeszcze nie zapadła – wyjaśnia  Muszyński.

źródło: Nowy Tydzień (bm)

About TV Włodawa

12 odwiedzających teraz
2 gości, 10 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 25 o godz. 12:40 am UTC
Ten miesiąc: 44 o godz. 09-17-2020 04:11 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC