Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Bramka i asysta Kuby Adamczyka w wygranym meczu 2-0 w Radzyniu Podlaskim!!!
adamczyk

Bramka i asysta Kuby Adamczyka w wygranym meczu 2-0 w Radzyniu Podlaskim!!!

 Wczoraj na Stadionie Miejskim w Radzyniu Podlaskim odbył się mecz o mistrzostwo lubelskiej ligi wojewódzkiej młodzików pomiędzy Orlętami-Spomlek Radzyń Podlaski a Górnikiem Łęczna S,A w drużynie z Łęcznej kolejne spotkanie rozegrał stawiający swoje pierwsze piłkarskie kroki w klubie MLKS WŁODAWIANKI.

 

Kuba Adamczyk,zdobył on w tym spotkaniu swoją pierwszą bramkę w barwach nowego klubu oraz dołożył asystę przy drugim trafieniu,Kuba był bliski skompletowania hat-tricka jednak zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi,Łącznie w rozegranych dotychczas 4 spotkaniach Kuba zdobył 1 bramkę oraz zanotował 5 asyst.

Górnik zdobył w tych meczach 10 pkt strzelił 9 bramek przy jednej straconej i zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli tracąc do lidera zaledwie 2 pkt,warto dodać że nasz pupil gra na pozycji środkowego pomocnika i radzi sobie całkiem dobrze.

Podczas naszej rozmowy z Kubą zdradził nam że bardzo dobrze czuje się w nowym klubie i bardzo ceni swoich kolegów z drużyny którzy go zaakceptowali i pomogli się zaadoptować w zespole ,jest bardzo wdzięczny trenerowi którym jest Pan Jacek Tymosiak za obdarowanie go swoim zaufaniem za które jak dodał będzie chciał się odwdzięczyć dobrą grą,życzymy Kubie wytrwałości w treningach oraz dalszych sukcesów sportowych. PS Podziękowania dla wszystkich chłopaków z drużyny i trenera, widzimy się na treningach.

adamczyk kuba leczna

About TV Włodawa

15 odwiedzających teraz
0 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 02:08 am UTC
Ten miesiąc: 50 o godz. 10-25-2020 02:08 am UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC