Home / Bójka w barze nad Białym

Bójka w barze nad Białym

Czterej mężczyźni zaatakowali w jednym z barów w Okunince 27-letniego mieszkańca gminy Siedliszcze. Pobili go i skopali, a potem uciekli samochodem. Gdy ich zatrzymano, okazało się, że wszyscy, z wyjątkiem kierowcy, byli pijani.

 

W poniedziałek (25 czerwca) tuż przed godziną 3 nad ranem dyżurny włodawskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o mężczyźnie pobitym w Okunince. – Zawiadamiający oświadczył, że sprawcy odjechali czerwonym samochodem. Patrol policji zatrzymał na trasie Okunika – Włodawa czerwonego volkswagena, którym jechali czterej mężczyźni. Na ich ubraniach widoczne były ślady krwi. Mieszkańcy gminy Włodawa w wieku 18-28 lat trafili do policyjnego aresztu. Trzej z nich byli pod znacznym działaniem alkoholu – wyjaśnia sierż. Daniel Eustrat, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Do napadu doszło w jednym z barów w Okunince. Do stolika, przy którym siedział 27-latek, dosiadł się nieznajomy mężczyzna. Po chwili rozmowy nieznajomy uderzył 27-latka pięścią w twarz. – Mieszkaniec gminy Siedliszcze próbował się bronić, ale do jego przeciwnika dołączyli trzej mężczyźni. Przewrócili go i zaczęli kopać.

Krewcy imprezowicze usłyszeli zarzuty pobicia. Odpowiedzą przed sądem.

Źródło: Nowy Tydzień

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
1 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC