Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Biala Podlaska: Rowerzysta uciekł do lasu. Był po narkotykach.
rower

Biala Podlaska: Rowerzysta uciekł do lasu. Był po narkotykach.

rowerZarzuty jazdy pod wpływem narkotyków i posiadania substancji odurzających usłyszał wczoraj 19-letni rowerzysta. Mężczyzna razem z innym rowerzystą na widok radiowozu ruchu drogowego uciekli do lasu, gdzie porzucili roweru. Po zatrzymaniu jednego z nich policjanci użyli testera narkotyków, który dał wynik pozytywny. Przy zatrzymanym znaleziono również marihuanę.
W sobotę po godzinie 22.00 funkcjonariusze bialskiego ruchu drogowego zauważyli na ul. Olszowej dwóch nieoświetlonych rowerzystów. Kiedy zawrócili, aby zatrzymać ich do kontroli rowerzyści skręcili do lasu, gdzie porzucili roweru i zaczęli uciekać pieszo. W wyniku bezpośredniego pościgu zatrzymano jednego z rowerzystów, którym okazał się 19-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.
Użyty wobec zatrzymanego alkometr nie wykazał alkoholu w jego organizmie, natomiast tester narkotyków wykazał, że 19-latek kierował rowerem będąc pod ich wpływem. Od kierującego pobrano krew do badania celem określenia dokładnej zawartości środków odurzających w organizmie. Ponadto w trakcie kontroli osobistej rowerzysty znaleziono przy nim woreczek z zawartością niewielkiej ilości marihuany.
Następnego dnia po zatrzymaniu 19-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i kierowania rowerem pod wpływem narkotyków, do których się przyznał i wyraził wolę dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z Prokuratorem.
JJ

About TV Włodawa

11 odwiedzających teraz
3 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 56 o godz. 03:48 am UTC
Ten miesiąc: 58 o godz. 10-05-2022 09:03 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC