Home / Aktualności / Biała Podlaska: Awanturnik z granatem w kieszeni.
granat

Biała Podlaska: Awanturnik z granatem w kieszeni.

Nietypowo zakończyła się interwencja podjęta przez policjantów z Komisariatu Policji w Miedzyrzecu Podlaskim. 41-letni mieszkaniec międzyrzeckiej gminy będąc w stanie nietrzeźwości dobijał się do domu. Żona nie chciała wpuścić agresywnego męża. Kiedy policjanci zatrzymali 41-latka, podczas kontroli osobistej okazało się, że ma on w kieszeni granat pochodzący z okresu II Wojny Światowej.

29-letnia mieszkanka gminy Międzyrzec dwukrotnie wzywała wczorajszej nocy policjantów na interwencję spowodowaną zachowaniem nietrzeźwego męża. Za pierwszym razem awanturujący się mąż uciekł przez przybyciem policjantów, a penetracja okolicy nie przyniosła efektu.
Godzinę później kobieta zadzwoniła ponownie i tym razem funkcjonariusze zatrzymali na ulicy 41-letniego mężczyznę. Kiedy podjęto decyzję o zatrzymaniu agresywnego męża do wytrzeźwienia, policjanci sprawdzili zawartość jego kieszeni. Okazało się, że w jednej z nich mężczyzna miał… radziecki granat obronny F1 z okresu II Wojny Światowej.
Zatrzymany tłumaczył się, że niewybuch wykopał kiedyś na polu jego ojciec. 41-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Jutro zostanie doprowadzony do radzyńskiej Prokuratury, gdzie usłyszy zarzut nielegalnego posiadania broni.
 
źródło KWP 

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

22 odwiedzających teraz
1 gości, 21 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 28 o godz. 08:59 am UTC
Ten miesiąc: 28 o godz. 02-02-2023 08:59 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC