Home / Bezpieczny Senior

Bezpieczny Senior

Włodawscy policjanci spotkali się z członkami Uniwersytetu III Wieku mieszczącym się przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów we Włodawie. Głównym celem wizyty funkcjonariuszy było przypomnienie zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa.Ponadto mundurowi przypomnieli ,,Seniorom” jak powinni się zachować w przypadku próby wyłudzenia kwot pieniężnych i innych dóbr materialnych przez osoby trzecie. Uczestnicy spotkania mogli lepiej przyswoić przekazaną przez stróżów prawa wiedzę dzięki przedstawionym materiałom filmowym oraz prezentacji multimedialnej.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji we Włodawie podczas ferii zimowych oprócz spotkań z najmłodszymi mieszkańcami miasta, spotykają się również z ,,Seniorami”. W miniony czwartek w sali konferencyjnej Urzędu Miasta we Włodawie odbyło się spotkanie mundurowych z członkami Uniwersytetu III Wieku mieszczącym się przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów we Włodawie.

Podczas ponad dwugodzinnej pogadanki stróże prawa rozmawiali z uczestnikami spotkania o tym jak należy się zachowywać i czego wystrzegać, aby nie stać się ofiarą przestępstwa. Funkcjonariusze przypomnieli „Seniorom” jak powinni się zachować w przypadku próby wyłudzenia kwot pieniężnych i innych dóbr materialnych przez osoby trzecie. Ponadto przybyli na spotkanie emeryci, renciści i inwalidzi dowiedzieli się, co mogą zmienić w swoim zachowaniu i trybie życia, aby poczuć się bezpieczniej i poprawić kondycję fizyczną. Wszyscy mogli lepiej przyswoić przekazaną przez stróżów prawa wiedzę dzięki przedstawionym materiałom filmowym oraz prezentacji multimedialnej.

Forma przeprowadzonego spotkania oraz treść przekazanych wiadomości spotkały się z dużym entuzjazmem odbiorców. Planowany jest cykl spotkań z ,,Seniorami” dotyczący szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

źródło: KPP WŁODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

6 odwiedzających teraz
0 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 01:20 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 09-13-2023 10:04 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC