Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Bezpieczne podróże
kwp

Bezpieczne podróże

Podczas dwudniowej akcji zorganizowanej przez Włodawski Dom Kultury i Komendę Powiatową Policji we Włodawie znany podróżnik Maks Skrzeczkowski spotkał się z dziećmi i młodzieżą z placówek oświatowych na terenie miasta. Spotkanie miało na celu uświadomienie wszystkim, że wiara i niepoddawanie się przeciwnościom losu pomagają zrealizować własne marzenia. Przedstawiciel Policji przypomniał jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia.

W miniony czwartek i piątek znany podróżnik Maks Skrzeczkowski spotkał się z dziećmi i młodzieżą z placówek oświatowych na terenie miasta. Spotkanie było możliwe dzięki zaproszeniu podróżnika przez Dyrektora WDK Bogusława Smolika i miało na celu uświadomienie wszystkim, że dzięki wierze i niepoddawaniu się napotkanym przeszkodom można zrealizować własne marzenia. Podróżnik przedstawił ciekawą prezentację fotograficzną ukazującą życie ludzi na różnych kontynentach naszego globu zwracając uwagę na ich kulturę i obyczaje.

Przedstawiciel włodawskiej Policji poruszył temat związany z bezpiecznym planowaniem podróży zagranicznej. Zwrócił uwagę na odpowiednie zachowywanie się na terytorium danego kraju, przestrzeganie jego praw i obyczajów. Policjant wspólnie z podróżnikiem przypomnieli o odpowiednim ubiorze, który nie powinien nas wyróżniać z tłumu oraz o przechowywaniu gotówki w kilku różnych miejscach przy sobie.

Na zakończenie spotkania przypomniano młodzieży zasady bezpiecznego zachowania się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Sierż. sztab. Daniel Eustrat zademonstrował jak należy przeprowadzać resuscytację krążeniowo-oddechową oraz omówił, co należy zrobić zanim przystąpimy do bezpośredniego ratowania życia drugiej osobie.

źródło: DE KWP

About TV Włodawa

24 odwiedzających teraz
6 gości, 18 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 47 o godz. 06:18 pm UTC
Ten miesiąc: 74 o godz. 10-02-2019 10:29 am UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC