Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Kultura / Sztuka / Bezpieczne Ferie na wesoło w Bibliotece Publicznej (VIDEO)
ferie

Bezpieczne Ferie na wesoło w Bibliotece Publicznej (VIDEO)

Policjanci spotkali się z dziećmi, które nie wyjechały na tegoroczny wypoczynek zimowy. Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej i miało na celu przypomnienie wszystkim zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym i ich opiekunom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachowania w sytuacji kontaktu z agresywnym zwierzęciem oraz podczas kontaktu z nieznajomym. Dzieci mogły lepiej przyswoić wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzięki niestandardowym zajęciom połączonym z zabawą, śpiewem i tańcami.
            Policjanci Komendy Powiatowej Policji we Włodawie w ramach programu prewencyjnego ,,Bezpieczne Ferie 2014” spotkali się wczoraj z dziećmi, które nie wyjechały na tegoroczny wypoczynek zimowy. Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej i miało na celu przypomnienie wszystkim zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego.
           

Tegoroczne ferie, upływające pod hasłem ,,W bajkowej Krainie czas zdrowo płynie”, obfitują mnóstwem atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców. Również wczoraj włodawscy policjanci pokazali jak przez świetną zabawę, śpiew i taniec można przekazywać maluchom wiedzę dotyczącą jakże ważnego bezpieczeństwa. W niestandardowy sposób funkcjonariusze przypomnieli dzieciom i ich opiekunom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachowania w sytuacji kontaktu ze zwierzęciem oraz podczas kontaktu z nieznajomym.
            Na zakończenie spotkania wszystkim dzieciom i ich rodzicom rozdane zostały odblaski, które sprawią, że będą oni lepiej widoczni na drodze, a przez to bardziej bezpieczni.
            Pamiętajmy, że akcja ,,Bezpieczna Ferie” adresowana jest również do wszystkich opiekunów wypoczywających dzieci i młodzieży, rodziców oraz kierowców, którzy powinni zachować szczególną ostrożność.
DE KWP 

About TV Włodawa

18 odwiedzających teraz
2 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 93 o godz. 11:17 am UTC
Ten miesiąc: 185 o godz. 11-05-2018 10:04 am UTC
Ten rok: 276 o godz. 07-06-2018 03:36 pm UTC