Home / Na Sygnale / Bezpieczna droga z policjantem
WTZ

Bezpieczna droga z policjantem

Policjanci spotkali się z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej we Włodawie. Celem spotkania było przekazanie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego ze szczególnym zwróceniem uwagi na pieszych. Wszyscy otrzymali odblaski, które sprawią, że będą lepiej widoczni na drogach, a przez to bardziej bezpieczni.

 

Wczoraj włodawscy policjanci zawitali na pikniku zorganizowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej we Włodawie. Celem spotkania było przekazanie uczestnikom warsztatów zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego. W miłej atmosferze przy grilu wszyscy dowiedzieli się jak powinni się zachować w drodze na zajęcia oraz podczas powrotu z nich do domu, żeby nie stać się ofiarą wypadku drogowego. Ponadto stróże prawa przypomnieli o zasadach poruszania się rowerem, korzystania ze ścieżek rowerowych i chodników. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali odblaski, które sprawią, że będą lepiej widoczni na drogach, a przez to bardziej bezpieczni.

źródło: KPP Włodawa

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

20 odwiedzających teraz
0 gości, 20 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 12:02 am UTC
Ten miesiąc: 39 o godz. 03-02-2024 11:52 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC