Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Bezpieczna droga z odblaskami
SPKaplonosy

Bezpieczna droga z odblaskami

Policjanci spotkali się z przedszkolakami oraz uczniami klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej w Żukowie i Kaplonosach. Głównym celem wizyty funkcjonariuszy było przypomnienie najmłodszym zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, umiejętnego zachowania się w sytuacji kontaktu z psem oraz podczas rozmowy z osobą nieznajomą. Dzieci mogły lepiej przyswoić wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzięki wyświetlonemu materiałowi filmowemu Bezpieczna droga z radami SpongeBoba.  W dwóch spotkaniach łącznie wzięło udział blisko 120 uczniów.
 
Włodawscy policjanci w ramach akcji promującej elementy odblaskowe odwiedzili wczoraj przedszkolaki oraz uczniów klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej w Żukowie i Kaplonosach. Głównym celem wizyty funkcjonariuszy było przypomnienie najmłodszym zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze. Ponadto przybyli goście przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego zachowania podczas kontaktu z agresywnym psem oraz w sytuacji kontaktu z nieznajomym. Wszyscy mogli wspólnie z policjantem przećwiczyć przyjmowanie bezpiecznej pozycji,, żółwia”.
 
W dwóch spotkaniach łącznie wzięło udział blisko 120 uczniów. Dzięki wyświetlonemu materiałowi filmowemu,, Bezpieczna droga z radami „SpongeBoba” dzieci mogły w prosty i wesoły sposób przyswoić wiedzę z zakresu zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Mundurowi szczególną uwagę zwrócili w rozmowie z maluchami na ich bezpieczeństwo podczas drogi do szkoły oraz powrotnej do domu.
 
Na zakończenie spotkania policjanci wręczyli uczniom kamizelki oraz inne elementy odblaskowe, przypominając jednocześnie jak ważne jest ich noszenie w porze wieczorowo-nocnej. Odblaski zostały przekazane dzieciom przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie.
źródło: KWP

About TV Włodawa

15 odwiedzających teraz
1 gości, 14 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 12:20 pm UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 12-01-2022 07:40 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC