Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / BEZ UPRAWNIEŃ I DOKUMENTÓW, ALE „NA PODWÓJNYM GAZIE”
policja 10

BEZ UPRAWNIEŃ I DOKUMENTÓW, ALE „NA PODWÓJNYM GAZIE”

Wczoraj policjanci z Urszulina wyeliminowali z ruchu kolejnego kierowcę „na podwójnym gazie”. 55-latek wsiadł za kierownicę swojego VW Passata z ponad 2 promilami w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu w systemach wyszło na jaw, że mężczyzna ma już cofnięte uprawnienia decyzją administracyjną, a pojazd którym kierował nie posiadał aktualnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia. Za popełnione przestępstwa drogowe można trafić do więzienia nawet na 2 lata.

Wczoraj ok. godz. 20:40 patrol policjantów z Komisariatu Policji w Urszulinie zatrzymał w m. Sumin do kontroli kierującego pojazdem m-ki Volkswagen Passat. Podejrzenie mundurowych wzbudził fakt, że na ich widok kierujący pojazdem pospiesznie wjechał w rejon domków letniskowych. Podczas kontroli powód tego zachowania został wyjaśniony, bowiem badanie alkomatem wykazało, że 55-letni mieszkaniec Lublina ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo nie posiadał przy sobie żadnych wymaganych dokumentów. Po sprawdzeniu w systemach wyszło na jaw, że kierujący ma cofnięte uprawnienia decyzją administracyjną, a pojazd którym się poruszał nie posiada ważnych badań technicznych ani obowiązkowego ubezpieczenia.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowanie pojazdem pomimo cofniętych decyzją admjnistracyjną uprawnień do kierowania jest przestępstwem, za które można trafić nawet na 2 lata do więzienia. Taka sama sankcja grozi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

E.T.

About TV Włodawa

22 odwiedzających teraz
7 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 34 o godz. 09:55 am UTC
Ten miesiąc: 229 o godz. 06-21-2018 05:32 pm UTC
Ten rok: 229 o godz. 05-16-2018 10:27 am UTC