Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Kultura / Sztuka / Bajm gwiazdą Dni Włodawy
Bajm-Live-Akustycznie

Bajm gwiazdą Dni Włodawy

Na finale WOŚP we włodawskim WDK-u burmistrz Wiesław Muszyński zapowiedział, że gwiazdą tegorocznych Dni Włodawy będzie Beata Kozidrak i zespół Bajm. – To absolutny top polskiej sceny muzycznej, dlatego tym bardziej jestem szczęśliwy, że zagra właśnie u nas – mówi Muszyński.

Tegoroczne Dni Włodawy odbędą się w dniach 30 czerwiec – 1 lipiec. Lokalizacja nie ulega zmianie – miejscem imprezy będzie plac targowiska miejskiego przy ul. Lubelskiej, a główną atrakcją niedzielny występ Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. – Myślę, że tej gwiazdy nikomu nie trzeba przedstawiać – mówi burmistrz, Wiesław Muszyński. – W tym roku zespół obchodzi 40-lecie swojej działalności i z tej okazji przygotował specjalną trasę koncertową. Bardzo się cieszę, że jednym z jej przystanków będzie Włodawa – dodaje.
Na razie nie wiadomo, kto oprócz Bajmu wystąpi na Dniach Włodawy. Gwiazdy muzyki disco polo takie jak Sławomir, czy Boys mają terminarz zaklepany na rok albo i więcej do przodu. Odpowiedzialny za organizację imprezy Łukasz Zdolski – dyrektor Włodawskiego Domu Kultury, ma na oku kilku znanych artystów, ale na razie nie chce zdradzać nazwisk. Zapowiada natomiast, że w tym roku Dni Włodawy – po raz pierwszy w historii – będą biletowane. – Taka forma pozwoli nam nie tylko na lepszą organizację imprezy, ale też da możliwość odzyskania podatku VAT – tłumaczy Zdolski. Jeszcze nie wiadomo, jak dokładnie będzie to wyglądać. Na razie pomysły są dwa. Pierwszy to płatne wejściówki dla wszystkich, ale za symboliczną kwotę np. 2 zł, przy czym taki bilet będzie dla dzieci darmowym wstępem na dmuchańce. Drugą opcją jest ta znana z krasnostawskich Chmielaków a więc strefa VIP. W tym wypadku tylko chętni będą mogli wykupić już o wiele droższe bilety, w zamian ciesząc się najlepszymi miejscami. Kolejną innowacją może też okazać się zmiana nazwy imprezy na jakąś unikalną i jednoznacznie kojarzącą się właśnie z miastem trzech kultur. To jednak na razie pozostaje w sferze planów.

źródło: Nowy  Tydzień (bm)

About TV Włodawa

34 odwiedzających teraz
2 gości, 32 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 43 o godz. 08:50 am UTC
Ten miesiąc: 137 o godz. 02-01-2019 10:24 am UTC
Ten rok: 157 o godz. 01-11-2019 10:05 am UTC