Home / Na Sygnale / Bądź widoczny – bądź bezpieczny
SONY DSC

Bądź widoczny – bądź bezpieczny

Policjanci wspólnie ze strażakami rozdali niechronionym uczestnikom ruchu drogowego elementy odblaskowe. Podczas wspólnej akcji profilaktycznej odblaski otrzymało ponad 150 osób. Kamizelki i opaski sprawią, że piesi i rowerzyści będą lepiej widoczni po zmroku na drodze, a dzięki temu bezpieczniejsi.

Profilaktyczne spotkanie OSP w Urszulinie rozpoczęło się od projekcji przez policjantów Komendy Powiatowej Policji we Włodawie filmu pt. „Śmierć czai się na drodze”. Po wyświetleniu materiału filmowego, skierowanego do osób pełnoletnich, stróże prawa odpowiadali na licznie zadawane pytania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na spotkanie z policjantami i strażakami przyszło ponad 150 osób.

Obraz 088

Również wczoraj policjanci ruchu drogowego rozdali uczestnikom rajdu Włodawskiej Grupy Rowerowej kamizelki i opaski odblaskowe.

Obie akcje miały na celu zwiększenie bezpieczeństwa niechronionych użytkowników dróg. Otrzymane kamizelki i elementy odblaskowe sprawią, że po zapadnięciu zmroku ich użytkownicy będą lepiej widoczni na drodze, a dzięki temu bezpieczniejsi.

Rozdane mieszkańcom powiatu włodawskiego elementy odblaskowe zostały przekazane m.in. przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu drogowego w Chełmie.

źródło: KWP

About TV Włodawa

17 odwiedzających teraz
2 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 12:02 am UTC
Ten miesiąc: 39 o godz. 03-02-2024 11:52 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC