Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / AREK KOSYK BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
arek kosyk

AREK KOSYK BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

arek kosykW Adamowie na bardzo trudnej trasie w dniu 2 marca odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w biegach przełajowych, które jednocześnie były sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski w różnych kategoriach wiekowych. Bardzo dobrze na dystansie 3,5 km pobiegł Arkadiusz Kosyk, który zajął III miejsce.

Przegrał tylko z zawodnikami Żaka Biała Podlaska. Dla Arka był to pierwszy poważny start na zawodach przełajowych do którego w okresie ferii przygotowywał się na obozie zimowym w Szczawnicy z zawodnikami AZS UMCS Lublin i pod opieką byłego zawodnika Mechanika Dawida Wysokińskiego. Wyjazd na ten obóz w dużej części sfinansowało Nadleśnictwo Sobibór, dzięki życzliwości Nadleśniczego Andrzeja Milaniuka, oraz sami rodzice Arka. Przed nim 23 marca start w Kwidzyniu na Mistrzostwach Polski na dystansie 3km. Na tych zawodach startowali i inni zawodnicy MKS „Mechanik” Włodawa. Dobrze pobiegła wśród młodziczek Agata Wereszczyńska na dystansie 2 km zajmując 16 miejsce. W punktacji klubowej Mechanik zajął 6 miejsce. Zarząd klubu dziękuje dyrekcji ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie za udostępnienie transportu na zawody.

źródło: AW MECHANIK

 

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

17 odwiedzających teraz
2 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 26 o godz. 12:31 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 10-04-2021 05:20 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC