Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Anna Józefczuk-Dollow o książce „Blogowanie o Facetach” (audio)
Capture

Anna Józefczuk-Dollow o książce „Blogowanie o Facetach” (audio)

Anna Józefczuk Dollow – pochodzi z Włodawy a na stałe mieszka w Sydney. Autorka książki „Blogowanie o facetach” to lekka opowieść o uwodzeniu, flirtowaniu, rozterkach i uniesieniach.  Zapraszamy na krótki wywiad dla  www.tvwlodawa.pl z autorką książki.

Anna Dollow „Blogowanie o facetach”

Wydawnictwo Nowy Świat, wydanie I, Warszawa 2015,

ISBN 978-83-7386-571-6, format A5, stron 184,

cena detaliczna: 22,99 zł

Jak skutecznie poderwać faceta? To pytanie zadaje sobie wiele samotnych kobiet. Szukają sposobów i różnych sprawdzonych trików na poznanie tego jedynego. W końcu musi się udać! „Blogowanie o facetach” to lekka opowieść o uwodzeniu, flirtowaniu, rozterkach i uniesieniach. Wpisy publikowane przez bohaterkę w przypływie chwili – z lampką wina (lub butelką :)), czasem pełne frustracji, zawsze okraszone komentarzami obserwatorek

–wyłaniają obraz współczesnych mężczyzn i kobiecych doświadczeń.

Magda – bohaterka książki, autorka bloga, na którym radzi innym dziewczynom, w jaki sposób mogą zwrócić na siebie uwagę mężczyzn – podaje prosty „przepis” na uwodzenie, który zamyka się w kilku punktach:

1. Zawsze patrz na faceta, który wpadł ci w oko, z lekkim uśmiechem. Działa w 89

2. Często spoglądaj w jego stronę, ale nie dawaj po sobie poznać, że koleś ci się spodobał. Działa w 92 procentach.

3. Włosy, graj włosami, to sprawi, że mężczyzna oszaleje na twoim punkcie. Działa w 79 procentach.

4. Nigdy nie ubieraj się jak dziwka. Nakładaj ubrania podkreślające figurę. Krótka spódnica nie oznacza pokazywania stringów. Dekolt nie oznacza, że twoje cycki muszą wyskoczyć na zewnątrz. Działa w 68 procentach. Dużo facetów jednak uwielbia patrzeć na nasze cycki, więc wiele z nas daje im tę rozkosz.

5. Nigdy nie śpij z kolesiem na pierwszej randce, bo drugiej już raczej nie będzie. Działa w 50 procentach. Dlaczego tak mało? Bo przecież seks to zabawa.

6. Zawsze staraj się grać, że jesteś nie do zdobycia. Działa w 100 procentach. Skąd to wiem? Przekonałam się na własnej skórze.

Dziewczyny, życzę wam powodzenia, w podrywaniu oczywiście. Proste! Tylko czemu wychodzi jedynie niektórym?…

Magda pisze to jako osoba w szczęśliwym związku, można powiedzieć ekspertka – ale pewnego dnia jej życie uczuciowe zaczyna się komplikować. Przeżywa pasmo niepowodzeń. Co teraz napisze dziewczynom, które czekają na dalsze motywacje, rady. Jak ocali swoją Kiedy sytuacja staje się beznadziejna i nic nie wskazuje, że może być lepiej, Magda poznaje nowych ludzi, którzy staną się przepustką do zmian. Nowa kariera, egzotyczny wyjazd, miłość, coraz pikantniejsze wpisy na blogu…

Czy historia tym razem zakończy się happy endem?

About TV Włodawa

30 odwiedzających teraz
13 gości, 17 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 123 o godz. 01:41 pm UTC
Ten miesiąc: 123 o godz. 05-21-2019 01:41 pm UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC