Slide background
Home / Aktualności / 9 MEDALI DZIECI SKORPIONA NA TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM W ŁOPIENNIKU NADRZECZNYM TAEKWONDO
25189700_739529499578722_1293049695_o

250 dzieciaków w wieku 6 – 10 lat wzięło udział w turnieju dla dzieci. MKS „MECHANIK” WŁODAWA sekcję kickboxingu na specjalne zaproszenie reprezentowało 16 dzieciaków, które startowały w czterech konkurencjach sportowych Taekwondo. 1. walki na pałki 2. kopnięcie z wyskoku w tarczę 3. kopnięcia na czas lewa/prawa noga 4. nożyce na czas lewa/prawa noga. Kategorie były silnie obsadzone – po 40 dzieciaków, 35 dzieciaków.
NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWALI SIĘ 9 letnia ULA KORYBSKA, która miała doświadczenie choćby z zawodów ze Szczecina. Ula zdobyła TRZY medale dwa srebrne i jeden brązowy. W walkach na pałki z gąbki Ula przegrała dopiero w półfinale i została jej walka o brązowy medal, którą wygrała zdecydowanie, kategoria była silnie obsadzona.SZYMON GŁOGOWSKI DEBIUTANT w wieku sześciu lat wygrał wszystkie swoje konkurencje zdobywając……

4 ZŁOTE MEDALE !!! DO finału w walkach na pałki udało się dojść MAKSYMILIANOWI CZAPRAŃSKIEMU,który miał w kategorii bardzo dużo zawodników, niestety uległ w finale ale zdobył srebrny medal, w tej kategorii mimo że wygrali po dwie walki nie udało się Kacprowi Kędzierawskiemu, Mikołajowi Bondarczukowi, Oliwierowi Śliwce, czy Miłoszowi Marciocha. Medal udało się zdobyć również debiutantce EMILII PRILL z Dubeczna  w walce na pałki, która w drodze do finalu o medale wygrała trzy walki, ostatecznie zdobyła brązowy medal .

Blisko zdobycia medalu była również 6- letnia KARINA SAWA z Włodawy, która zdobyła dwa razy 4-miejsce. Medalu nie udało się zdobyć dla MICHAŁA BAREJI, który również zaprezentował sie znakomicie, JAKUBA SUCHORABA, choć był faworytem w wyskoku – (dyskwalifikacja), Mateusza i Michała Prill, faworyta Krzysia Szostakiewicza :(, Bartka Grabowskiego czy Cyryla Bliźniuka.Na zakończenie turnieju każde dziecko otrzymało paczkę od ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, który przybył na salę. GRATULUJEMY !!! Podziękowania dla RODZICÓW ZA POMOC NA ZAWODACH. Wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Włodawa, Starostwa Powiatowego we Włodawie oraz Panu Wiesławowi Blicharskiemu właścicielowi firmy budowlanej HANDBUD.

25189875_739529572912048_1862867548_o 25344522_2203456253214545_240803794_o 25344359_2203456036547900_2138783290_o 25286093_2203455806547923_1619983959_o