Home / Aktualności / 8-latek zaginął w lesie. Szczęśliwy finał poszukiwań.
las

8-latek zaginął w lesie. Szczęśliwy finał poszukiwań.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 8-letniego chłopca. Dzisiaj kilka minut po godz. 8: 00 chłopiec został odnaleziony przez pracownika Poleskiego Parku Narodowego. Dziecko zabrane zostało do lekarza. W chwili odnalezienia 8-latek był zziębnięty, przemoczony, ale komunikatywny.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 8-letniego chłopca. Dzisiaj kilka minut po godz.8: 00 chłopiec został odnaleziony przez pracownika Poleskiego Parku Narodowego.
8-latek zaginął wczoraj przed południem.  Dziecko wraz z ojcem poszło do lasu na grzyby w okolicach miejscowości Wola Wereszczyńska. W pewnym momencie dziecko oddaliło się od ojca.  Początkowo mężczyzna sam poszukiwał syna, a kiedy poszukiwania nie przyniosły rezultatu o zaginięciu poinformował Policję.
Zorganizowana została akcja poszukiwawcza, do działań zaangażowano policjantów z KPP we Włodawie, Oddziałów Prewencji KWP w Lublinie, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Ochotniczej Straży Pożarnej, pracowników Polskiego Parku Narodowego oraz okolicznych mieszkańców.

W poszukiwaniach brał udział przewodnik z psem tropiącym, policyjny helikopter wyposażony w kamerę termowizyjną, użyto także specjalistycznego sprzęty Straży Granicznej jak i Poleskiego Parku Narodowego.  Przeczesano około 200 ha lasu i nieużytków. Po zmroku ze względu na bagnisty teren akcja została zakończona. Na głównych duktach pozostały patrole Policji, straży i pracowników parku.
Dzisiaj rano funkcjonariusze znowu weszli w głąb lasu. Kilka minut po godz. 8: 00 rano chłopiec został odnaleziony. Malca znalazł pracownik Poleskiego Parku. Chłopiec był zziębnięty, przemoczony i wystraszony, ale komunikatywny. Chłopiec został zabrany na badania.
źródło KWP
R.L.R.

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

7 odwiedzających teraz
0 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC