Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / 32-letnia matka z promilami
policja

32-letnia matka z promilami

policjaPrawie 4 promile alkoholu w organizmie miała 32-letnia kobieta, która opiekowała się dwojgiem małoletnich dzieci. Pijaną chełmiankę zauważył na ulicy przypadkowy mężczyzna. Policjanci, którzy pojechali na miejsce znaleźli leżącą tam kobietę oraz stojącego obok niej zapłakanego 4-letniego synka. Funkcjonariusze sprawdzają czy chełmianka nie naraziła dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia.
 
Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem. Dyżurny chełmskiej komendy został powiadomiony o tym, że na cmentarzu przy ul. Kolejowej w Chełmie znajduje się pijana kobieta z dwójką małoletnich dzieci. Policjanci, którzy pojechali na miejsce znaleźli leżącą tam kobietę oraz stojącego obok niej zapłakanego 4-letniego synka. Ustalili też, że pod jej opieką była wcześniej 9- letnia córka, która oddaliła się od niej. Jak się okazało dziewczynka pobiegła do swojej babci poinformować ją o całej sytuacji. Pod opiekę tej pani przekazany został również chłopczyk.
Funkcjonariusze przewieźli 32-letnią chełmiankę do komendy, gdzie sprawdzono stan jej trzeźwości. Okazało się, że ma 3,7 promila alkoholu w organizmie. Nietrzeźwą kobietą zaopiekowała się jej matka. Teraz policjanci ustalają czy 32- latka swoim zachowaniem nie naraziła dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia.
Policjanci apelują o rozwagę i przypominają, że nietrzeźwi rodzice mogą narazić swoje dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia, za co w myśl obowiązujących przepisów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
E.C. KWP 

About TV Włodawa

12 odwiedzających teraz
1 gości, 11 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 12:20 pm UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 12-01-2022 07:40 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC